به گزارش عطار نیوز ،رمضانعلی بیات صبح چهارشنبه در جمع خبرنگاران اظهارکردآزمون سراسري حفظ و مفاهيم قرآن کريم در سه گروه امتحاني شامل حفظ قرآن کريم، مفاهيم و معارف قرآن و اهل بيت(ع) و آموزش‌هاي الکترونيکي در قالب ۱۸ رشته که هشت رشته آن در بخش حفظ، هفت رشته آن در بخش معارف و مفاهيم و سه رشته آن در بخش الکترونيکي است و ويژه رده سني خردسالان و بزرگسالان تدارک ديده شده است.

رمضانعلي بيات افزود: در راستاي تقويت وحدت و انسجام برنامه‌ها و فعاليت‌هاي سازمان ها و نهادهاي قرآني، سنجش و ارزيابي کمي و کيفي عملکرد آموزشي مدارس، مؤسسات و مراکز قرآني، ايجاد انگيزه در ميان عموم جامعه به‌ويژه جوانان و نوجوانان براي فراگيري معارف قرآن و عترت اين آزمون برگزار مي شود.

وي خاطرنشان کرد: آزمون سراسري حفظ و مفاهيم قرآن کريم با مشارکت اداره اوقاف و امور خيريه و اداره آموزش و پرورش  نيشابور برگزار مي گردد.

کارشناس قرآني اداره فرهنگ وارشاد اسلامي نيشابور تصريح کرد: بيش از ۸۰۰ نفر در اين آزمون در نيشابور ثبت نام کرده اند که  صبح روز پنج شنبه ٩ اسفند ۹۷ ساعت ٨:٣٠ صبح  در هنرستان شريعتي نيشابور با يکديگر به رقابت خواهند پرداخت.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد

آخرین اخبار
سیاسی