DSCN2317-Copy-1-225x300

به گزارش عطارنیوز، حجت الاسلام خداپرست خطیب نماز جمعه شهر خرو در خطبه های عبادی سیاسی این شهر به مناسبت سالگرد حمله آمریکا در صحرای طبس گفت: امدادهای غیبی  خداوند به ملت ایران برای همگان روشن بود ملتی که با توکل به خداوند به امام و مقتدای خود اعتماد کردند و در زمانی که دشمنان انقلاب اسلامی  تجهیزات نظامی خود را در صحرای طبس پیاده کردند  شن ها مأمور الهی بودند و دست قدرت الهی بر پیکره نحس استکبار چنان ضربه ای زد که هنوز آمریکا جرأت تعرض به این ملت را ندارد.

وی افزود:از بر جام و مذاکرات دو سال  می گذرد و باید میوه آن را بچینیم ،ولی حرف از ادامه مذاکرات است و برای هماهنگی پاره ای از مسائل  وزیر خارجه محترم کشورمان کنار پرچم آمریکا عکس یادگاری می گیرد و وزیر خارجه شیطان بزرگ نیز که دستش تا مرفق به خون جوانان ما آغشته است در کنار پرچم مقدس جمهوری اسلامی  عکس یادگاری می گیرد و واقعا  هنوز برای مسئولین ما  این فرمایش حضرت امام خامنه ای که من به آمریکا خوشبین نیستم، روشن نشده است؟

خداپرست گفت: امروز بعد از بد عهدی آمریکا و عدم لغو تحریمها حتی مسؤولین دولتی اعتراف دارند که چیزی عاید ما نشده است. باید به حرف امام راحل برگردیم که آمریکا طینت و ذاتش خونریزی، فریب و جنایت است و عوض نخواهد شد.توصیه ما به دولت محترم این است در سریعترین زمان ممکن قبول کند که بر جام به فرمایش مقام معظم رهبری واقعا خسارت  محض است و در کنار ملت و همه نیروهای ارزشی داخلی اقتصاد مقاومتی را محقق نمایند و دست و امید شیطان را قطع کنند.

وی با اشاره به سخنان مهم مقام معظم رهبری در دیدار اتحادیه انجمن های اسلامی  دانش آموزان گفت:رهبر معظم انقلاب فرمودند اگر به قدرتهای استکباری رو بدهیم  فردا سر مسائل زیست محیطی و نا نو و غیره ما را دچار مشکل خواهند کرد.

خطیب نماز جمعه شهر خرو گفت: واقعا اگر آمریکا پر رو نشده بود جان کری در سفرش به منطقه پیشنهاد بر جام موشکی را نمی داد واقعا امید به داخل پیدا کرده اند.اگر آمریکا دست از پا خطا کند ملت مقاوم و انقلابی سیلی محکم بر پیکره نحس استکبار خواهند زد.

وی ادامه داد: ما از دستگاه دیپلماسی می خواهیم طبق فرمایش رهبر انقلاب واقعا از  تعارف و فشار در بیاید و با قاطعیت جواب اسکتبار و ایادی او را در منطقه بدهد.

خداپرست افزود:بعضی از غیرت ملی و دینی دم می زنند،غیرت یعنی بیت المقدس یعنی کربلای۵ یعنی والفجر و همه میدانهای دفاع، غیرت یعنی تا آخرین لحظه از دستاوردهای ملت و انقلاب دفاع کردن، غیرت یعنی یک لحظه با دشمن کنار نیامدن، لذا اگر غیرت ملی و مذهبی ملت ایران نبود امروز ما در این مرحله نبودیم.

انتهای پیام/

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد

آخرین اخبار
سیاسی