هادی نجفی در گفتگو با خبرنگار عطارنیوز ضمن اعلام خبر فوق گفت: عملیات تعویض تابلوهای قدیمی و فرسوده و نصب تابلوهای نامگذاری بلوارهای سطح شهر، در راستای زیباسازی منظر شهری، بهبود وضعیت شناسایی معابر و دسترسی آسان شهروندان، مسافران و گردشگران خارجی به معابر اصلی، آغاز گردیده است.

وی با اشاره به اینکه تابلوهای فوق طی ۵ سال گذشته هیچ تغییری نداشته و تعویض آنها در شرایط فعلی یک ضرورت بوده است، افزود: تابلوهای معابر شهری بخشی از مبلمان شهری با کارکرد اطلاع رسانی محیطی هستند که نظم بخشی به آنها تاثیر بسزایی در کاهش اغتشاشات بصری و افزایش خوانایی محیط شهری دارد.

در همین خصوص ایمان مژدکانلو “مدیر مهندسی و ایمنی ترافیک شهرداری” نیز اظهارداشت : در راستای ساماندهی تابلوهای نامگذاری بلوارهای شهری ، عملیات طراحی و نصب تابلوها در سطح شهر و من جمله در بلوارهای جدید الاحداث و فاقد نام، در حال انجام می باشد.

وی افزود : در طرح مذکور ، این واحد نسبت به نصب ۹۰ تابلو جدید با رنگهای استاندارد در ۴۰ بلوار و خیابان اصلی سطح شهر اقدام می نماید که از ویژگی‌های این تابلوها می‌توان به ابعاد مناسب و متناسب با منظر شهری و بافت تاریخی نیشابور، دو زبانه بودن آنها و همچنین استفاده از مصالح بادوام و با رنگ الکترواستاتیک و شبرنگ از نوع مرغوب، اشاره کرد.

انتهای پیام/

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد

آخرین اخبار
سیاسی