به گزارش عطارنیوز، مقدوری معاون عمران استاندار خراسان رضوی در جلسه ای که بمناسبت چهارمین روز از هفته دولت بعدازظهر روز یکشنبه۵شهریورماه با حضور مسئولین در محل سالن فرمانداری نیشابور برگزار شد ضمن تبریک هفته دولت گفت: در هفته دولت در مجموع۱هزارو۳۱۶پروژه عمرانی و اقتصادی را در استان خراسان رضوی با اعتباری بالغ بر۱هزارو۴۴۹میلیارد تومان افتتاح خواهیم کرد، امروز بخشی از آنها در نیشابور افتتاح شد.

وی افزود: نسبت به سال گذشته از جهت تعداد پروژه ها ۱۴درصد و از جهت حجم اعتبارات۲۲درصد پروژه های قابل افتتاح هفته دولت افرایش داشته است.

مقدوری گفت: در دولت دوازدهم آنچه که در مناسبت ها افتتاح شده است ۷هزارو۹۷۷پروژه با اعتباری بالغ بر ۱۰هزارو۴۰۰میلیارد تومان در استان خراسان رضوی بوده است.

وی ادامه داد: به شهرستان نیشابور از دو مبحث باید نگاه جدی شود، اول اینکه از لحاظ میراث فرهنگی و دوم پیش بینی آن دسته از ساختمان های مدرن روز که بتواند نیشابور را به همه معرفی کند.

لازم به ذکر است با حضور آقای خندان دل معاون وزیر کشور و مقدوری معاون استانداری چندین پروژه آسفالت، بهداشتی و درمانی در شهرستان نیشابور افتتاح گردید.

انتهای پیام/

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد

آخرین اخبار
سیاسی
حوادث