آغاز بهره برداری از ساختمان ستاد شبکه بهداشت و درمان و مرکز آموزش بهورزی شهرستان فیروزه
ساختمان ستاد شبکه بهداشت و درمان شهرستان فیروزه و مرکز آموزش بهورزی شهرستان فیروزه ظهر پنج شنبه۲۶بهمن ماه با حضور دکتر جان بابایی، معاون درمان وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی افتتاح و مورد بهره برداری قرار گرفت.

ساختمان ستاد شبکه بهداشت و درمان شهرستان فیروزه با مشارکت سازمان بسیج سازندگی و با اعتباری در حدود ۲۲ میلیارد ریال در دو طبقه و مساحت ۱۱۰۰ مترمربع ساخته شده و شبکه بهداشت و درمان شهرستان فیروزه ۵ میلیارد ریال جهت خرید تجهیزات مورد نیاز هزینه نموده است و شامل بخش های اداری، مرکز بهداشت و دو سالن اجتماعات می باشد.

همچنین در ادامه، ساختمان مرکز آموزش شماره ۲ بهورزی در فضایی به مساحت ۲۰۰ متر مربع و با اعتباری بالغ بر ۳۰۰ میلیون ریال افتتاح گردید که این ساختمان شامل بخش های پراتیک، خانه بهداشت، کلاس آموزشی، اتاق اساتید می باشد.

دکتر محسن عظیمی نژاد، رئيس دانشكده علوم پزشكي نيشابور، در مراسم افتتاح ساختمان شبکه بهداشت و درمان فیروزه در محل سالن اجتماعات این شبکه اظهار داشت: امروز با اتحاد و همبستگي مسئولين و سازمان هايي مانند بنياد علوي، بانك سينا و خيرين محترم به ويژه حاج غلامعلی خان گنجي و تمامي كاركنان دانشكده علوم پزشكي، شاهد ارتقاء کیفیت خدمت رساني به مردم شریف شهرستان فيروزه هستیم.

دکتر قاسم جان بابایی معاون درمان وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشكي در آيين بهره برداري از ستاد ساختمان شهرستان فيروزه ضمن تبريك ايام پر بركت دهه فجر و آرزوی سلامتي و طول عمر برای رهبر معظم انقلاب خاطر نشان كرد: مطالبه مردمی ، تداوم اجرای طرح تحول سلامت است، كارهاي بسيار ارزشمندي در حوزه بهداشت شهرستان فيروزه صورت گرفته است، ساخت مركز درمان بستر، ستاد شبکه بهداشت و درمان و مركز آموزش بهورزي شهرستان فیروزه با هم همپوشاني بسيار مناسبي دارد و مجموعه اين اقدامات ارزشمند اين روز را براي من روز به ياد ماندني خواهد كرد.

وي تصريح كرد: ساخت ساختمان شبکه بهداشت و درمان بعنوان مركز فرماندهي سلامت و آموزش افرادي كه در اين مراكز خدمت مي كنند در شهرستان هاي كم برخوردار از اقدامات بسيار ارزشمندي است كه به لطف نظام مقدس جمهوري اسلامي و رهبر فرزانه، رئيس جمهور محترم و اقدامات وزير جهادي بهداشت، درمان و آموزش پزشكي در چارچوب اجراي طرح تحول سلامت صورت گرفته است.

معاون درمان وزارت بهداشت، درمان و آمرزش پزشكي در پايان ضمن تشكر و قدر داني از بنياد علوي، بانك سينا و فرماندار و شهردار محترم و تشكر ويژه از دكتر محسن عظيمي نژاد گفت: ادامه اجرای طرح تحول سلامت ، مطالبه مردم از وزارت بهداشت است و برای ادامه این طرح هیچ جای نگرانی وجود ندارذ.

انتهای پیام/

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد

آخرین اخبار
سیاسی