به گزارش عطارنیوز، مصطفی کواکبیان دبیر حزب مردم‌سالاری به مناسبت سالروز ورود امام رضا(ع) به نیشابور که شامگاه دهم تیرماه در نیشابور برگزار شد گفت: داعش چرا به ایران حمله می‌کند؟ چون مخالف آگاهی هستند و ذهن برخی افراد را برای جنگ‌طلبی شستشو می‌دهند، معتقدند که شیعیان را باید بکشند تا به بهشت بروند.

وی ادامه داد: هر حکومتی که بخواهد تداوم‌بخش حکومت حضرت علی باشد باید ساقط شود و ما افتخارمان این است که پیرو امامان معصوم و ولایت حضرت علی(ع) هستیم، شرط اصلی پیروزی پیروی از خط معصومین است و معتقدیم نظام ولایت‌فقیه نیز تداوم‌بخش راه امامان معصوم است.

کواکبیان گفت: امروز افتخار می‌کنیم که از منویات مقام معظم رهبری اطاعت می‌کنیم، مردم مشکلات معیشتی و اقتصادی دارند، مشکلات معیشت در زندگی مردم است و مقام معظم رهبری تأکیددارند که باید به دولت همه در راستای حل مشکلات مردم کمک کنیم و ما به‌عنوان خادمان شما در خانه ملت به‌دوراز جناح‌بندی‌ها حرکت کنیم و اقتصاد را توسعه دهیم.

وی یادآور شد: امروز اوضاع منطقه بسیار آشفته است و ما از نعمت امنیت برخورداریم و امیدواریم بتوانیم مشکلات محرومان را حل کنیم تا بتوانیم الگویی ولایی هر چه‌بهتر برای سایر نظام‌های جهان باشیم.

انتهای پیام

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد

آخرین اخبار
سیاسی