به گزارش عطارنیوز، مؤمنان بعد از یک ماه روزه‌داری و دوری از خوردن و آشامیدن و محرمات از اولین ساعات روز چهارشنبه ۱۵ خرداد ۱۳۹۸ با حضور در مصلای نماز جمعه و میادین اصلی شهر و در فضاهای روباز نماز عید فطر خود را به امامت حجت السلام سید قاسم یعقوبی امام جمعه نیشابور برگزار کرده و به شکرانه یک ماه حضور در ضیافت الهی و روزه‌داری به درگاه خداوند متعال سجده شکر آوردند.

روزه‌داران  درحالی در نماز عید فطر فرصت تطهیر و استغفار دوباره غنیمت شمردند که در برخی از بخش ها بعد از نماز جماعت صبح و خواندن ادعیه‌های مختلف و پرداخت زکات فطریه به ایستگاه‌های برپا شده نماز عید سعید فطر را با شکوه هر چه تمام‌تر برگزار کردند تا در عید فطر پاداش بندگی به درگاه الهی را دریافت کرده و از درگاه ربوی غفران و بخشش گناهان خود را طلب کنند.

امام جمعه نیشابور نیز پس از اقامه نماز در جمع نمازگزارن اظهار کرد: بر سختی هایی که از سوی دشمنان تحمیل شده مقاومت می کنیم و وظیفه امت مسلمان مقاوت در برابر تهاجم های مختلف است ، مانند امام راحل که در ۱۵ خرداد مقاومت کردند.

حجت السلام سید قاسم یعقوبی افزود: راهپیمایی روز قدس طرح معامله قرن را به زباله دان تاریخ فرستاد و اجلاس مکه را مایه پیشیمانی و تمسخر گردانید.

وی بیان کرد: کسانی که ما آنها را عددی به حساب نمی آورین در خیابان های لندن و پاریس مورد تمسخر قرار می گیرند و این به معنای نزول قدرت آمریکا است.

امام جمعه نیشابور گفت: تلاش در جهت رونق اقتصادی وظیفه همگان است که باید توجه ویژه ای شود.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد

آخرین اخبار
سیاسی