امام جمعه شهر خرو بابیان اینکه رهبر انقلاب فرمودند چرا بعضي در داخل مدام بچه انقلابي ها را افراطي مي نامند،گفت:همين انقلابي ها و بچه حزب الهی‌ها هستند که در موقع خطر به داد انقلاب مي‌رسند.

IMG125207311

حجت الاسلام علی خداپرست در گفتگو با خبرنگار عطارنیوز،با اشاره به ديدار اخير مقام معظم رهبري با اعضاي شوراي فضاي مجازي و منصوب كردن اعضاي جديد اظهار داشت:با توجه به اهميت فضاي مجازي مطالبات در اين مورد بايد عملياتي شود متاسفانه در چهار سال گذشته يك جلسه به علت اختلاف با شوراي عالي اطلاعات از طرف شوراي فضاي مجازي تشكيل نشد، لذا خواست اول حضرت امام خامنه‌اي از اين شورا راه اندازي اينترنت ملي است و مراقبت و برنامه‌ريزي مداوم بر عدم تاثير فضاي مجازي خارجي بر سبك زندگي اسلامي.
وی ادامه داد:مساله دوم سخنان مهم امام خامنه‌اي در ديدار با اقشار مختلف مردم در هفته گذشته فرمودند آمريكا شيطان بزرگ است يعني از ابليس هم قوي تر چون ابليس فقط اغوا ميكند ولي آمريكا هم فريب، اغوا، هم كشتار و هم جنايت و هم تحريم مي كند ايشان فرمودند مواظب باشند بعضي در داخل كه آمريكايي را كه ملت از در بيرون كردند از پنجره وارد نشود .
امام جمعه شهر خرو بابیان اینکه رهبر انقلاب فرمودند چرا بعضي در داخل مدام بچه انقلابي ها را افراطي مي نامند،افزود:همين انقلابي ها و بچه حزب الهی‌ها هستند که در موقع خطر به داد انقلاب مي‌رسند.
وی تصریح کرد:ما مي‌گوييم بعضي هنوز ازسخنان مقام معظم رهبري چند روز نگذشته دوباره همين حرف را مزه مزه ميكنند و شرم نميكنن انگار رهبر معظم انقلاب براي در و ديوار سخن مي‌گويند مثل اينكه اين آدم‌ها گوششان كر شده صداي رهبر جامعه نمي‌شنوند ولي صداي آمريكا را خوب ميشنوند و فقط دم از اعتماد به گرگ ميزنند.
خداپرست در مورد برجام اظهار داشت: متاسفانه وقتي الان برجام در كمسيون ويژه بررسي مي‌شود و تيم سابق هسته‌اي با قاطعيت كامل مي‌گويند شما قول داديد كه نتيجه مذاكرات لغو تحريم‌ها باشد، ولي متن برجام چيز ديگري را مي‌گويد و اين اعضاي تيم سابق را و عده‌اي از نمايندگان را كه بندبند برجام را بررسي ميكنند افراطي و تندرو مي‌خوانند.
وی ادامه داد:چگونه كه صريح كلام مقام معظم رهبري اين است در جمع خبرگان كه فرمود اگر تحريم‌ها برداشته نشود يا تعليق شود اصلا معامله‌اي و توافقي نخواهد بود بعضي هنوز اين كلام امام خامنه‌اي را جدي نگرفته اند و ميگويند من نخواهم گذاشت افراطي ها حق ملت را ضايع كنند مايه خجالت از اين حرف كه دقيقا مقابل كلام رهبر معظم انقلاب است ايشان فرمودند بايد مجلس بررسي كند يعني به راي گذاشته شود اگر كسي انتقاد مي‌كند از سر دلسوزي است و كلام مقام معظم رهبري فصل الخطاب است.

انتهای پیام/

دیدگاه ها (۱ دیدگاه)

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد

آخرین اخبار
سیاسی