سرهنگ “حسين بيات مختاري” فرمانده انتظامی شهرستان نيشابوربا اعلام این خبر به خبرنگار عطارنیوز گفت: در پي گزارش تعدادي از شهروندان مبني بر سرقت لوازم داخلي خودرو در محدوده خيابان فردوسي و منوچهري شمالي موضوع در دستور كار پليس آگاهي این فرماندهی قرار گرفت.

وي افزود: كارآگاهان دايره مبارزه با سرقت پلیس آگاهی با بررسی جغرافیایی زمانی و مکانی سرقت ها گشت های هدفمندی را با کلانتری های سطح شهر نیشابور آغاز کردند.

بیات مختاری خاطر نشان کرد: تیم رسیدگی کننده پرونده پس از چندین روز تحقیقات میدانی با استفاده از سرنخ های به جامانده و كمك دوربين هاي سطح شهر به فردی سابقه دار مظنون و او را به صورت نامحسوس تحت نظر گرفتند.

در ادامه كارآگاهان با جمع آوری ادله و مستندات کافی با هماهنگی مقام قضائی در اقدامی ضربتی و غافلگیرانه متهم ۲۹ ساله را دستگیر و در بازرسي از مخفيگاهش تعدادي زیادی لوازم سرقتي وسایل داخل خودرو از ضبط و پخش، مدارک خودرو ، ،آچار آلات ،باطري و… كشف کردند.

متهم ۲۹ساله در بازجویی هاي علمی به ۱۴فقره سرقت لوازم داخلي خودرو با كمك و همدستي دو نفر ديگر از دوستانش و فروش آنها به فردی مالخر اعتراف که تیم دایره مبارزه با سرقت پلیس آگاهی با اطلاعات بدست آمده در عمليات هاي جداگانه همدستان ۲۹ و ۳۰ ساله متهم را دستگير کردند .

فرمانده انتظامي شهرستان نيشابور با اشاره به معرفي متهمان به دادسرا از شهروندان خواست موارد ذیل را در پیشگیری از سرقت رعایت کنند:
-اتومبيل خود را به لوازم ايمن نظير دزدگير، سوئيچ مخفي، قفل فرمان و يا پدال و وسايل تآخيري و بازدارنده مجهز نماييد.

-از پارک اتومبيل در نقاط خلوت و کم نور خودداري نموده و در صورت امکان در پارکينگ پارک نماييد.
– هنگام ترک اتومبيل دقت نماييد که درب ها و شيشه ها کاملا بسته باشند.
– هنگام ترک خودرو از بجا گذاشتن اشياء قابل توجه و قيمتي در داخل اتومبيل جدا خودداري نماييد.
– از قرار دادن اوراق شناسايي و سند اتومبيل در داخل خودرو خودداري نمایید.

انتهای پیام/

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد

آخرین اخبار
سیاسی