حمید گرمابی نماینده شهرستان های نیشابور و فیروزه در جلسه هیئت رئیسه دانشکده علوم پزشکی نیشابور که بعدازهر دوشنبه۷اسفندماه برگزار شد گفت: روند رو به رشد دانشکده علوم پزشکی نیشابور نتیجه همدلی و هم فکری بین مسئولین است.

وی با اظهار خرسندی از فرصت ایجاد شده بیان نمود: اقدامات و خدمات صورت گرفته نمایان گر یک تیم با علاقه و جدی است که علی رغم تمامی مشکلات و کمبودها، در این بازه زمانی اندک در مسیر جبران فرصت های از دست رفته گام های موثری برداشته اند.
گرمابی گفت: این اقدامات بيانگر کاري جمعی و تیمی است و تنها در صورت همدلی وهم فکری بین اعضاء یک سیستم امکان پذیر است که این موضوع مهم، امروز در دانشکده علوم پزشکی نیشابور به وضوح دیده می شود و با ادامه این مسیر ارزنده بدون شک شاهد پیشرفت چشمگیری در آینده نزدیک در دانشکده علوم پزشکی نیشابور خواهیم بود.
نماینده نیشابور و فیروزه در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: مهمترین خواسته برای دانشکده علوم پزشکی نیشابور، پیگیری تخصیص رشته های پزشکی، دارو سازی و دندان پزشکی و در نتیجه ارتقا به دانشگاه است لذا در راستای این فرصت و هدف مهم، کوشش های زیادی انجام شده است و امیدواریم به زودی شاهد راه اندازی دانشکده های پزشکی، دارو سازی و دندان پزشکی در این دانشکده باشیم.
گرمابی خاطر نشان کرد: امروز ما نمایندگان مردم شهرستان های نیشابور و فیروزه همراه و همسو با دانشکده علوم پزشکی نیشابور در مسیر اهداف متعالی حرکت خواهيم کرد تا با تشریک مساعی بتوانیم در راستای بالفعل کردن اهداف حرکت کنیم.
انتهای پیام/

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد

آخرین اخبار
سیاسی