سردار سعید قاسمی عضو جبهه فرهنگی انقلاب اسلامی در گفتگو با خبرنگار عطارنیوز گفت: در فتنه۸۸که خیلی ها حق را از باطل تشخیص نمی‌دادند، افرادی کفن‌پوش در خیابان‌ها جمع شدند و شعار مرگ بر ولایت‌فقیه سر می‌دادند و همین مردم مشت محکمی بر دهان آن‌ها زدند.
وی ادامه داد: جامعه بااین‌همه عقلا در زمان جنگ کمیته عقلایی تشکیل داد که جنگ را غیرعقلانی می‌دانست و پیمان با آمریکا را عقلانی می‌دانست که همین آقای شیخ حسن آقا از علمداران بنام کمیته هستند.
قاسمی گفت: هر موقع می‌خواهند مذاکره کنند از امام حسن(ع) نام می‌برند انگار که امام حسن(ع) اهل مذاکرات و خراب‌کاری بوده است، صندوق رأی شیخ حسن که نیست هر چه در آن رأی می‌ریزی پر نشود.
وی افزود: ماکسی نیستیم که مثل شما کف خیابان بریزیم و مطالبه کنیم، شما که گفتید سایه جنگ را دور کردید، وزیر اطلاعات شب قبل از عملیات تروریستی در مجلس گفت که سیاست ما نگیر و نبند است والان که یک هفته می‌گذرد چهل گروه را گرفته‌اید و بسته‌اید و سیاست شما که نگیر و نبند است پس چرا می‌گیرید و می‌بندید؟
قاسمی یادآور شد: وزیر اطلاعات عراق یک ماه پیش در تذکری اعلام کرد که ما خبرداریم داعش قصد عملیات تروریستی در مجلس و حرم امام را دارد و این موضوع را اعلام کردیم و من ماندم چرا این‌ها اقدامی نکردند.
وی ادامه داد: آقای مطهری نگران تعطیلی سایت‌ها است و باکمال بی‌شرمی نماینده مجلس می‌گوید سپاه در عملیات تروریستی داعش ضعیف عمل کرده است.
فعال جبهه فرهنگی گفت: برخی افراد در زمان انقلاب می‌گفتند اگر حضرت امام خمینی(ره) بنی‌صدر را قبول نداشت وی را به‌عنوان فرمانده جنگ منصوب نمی‌کرد که خرمشهر را به فنا دهد، مثل اکنون‌که برخی می‌گویند اگر شورای نگهبان فلانی را قبول نداشت که تأیید نمی‌کرد، این افکار عده‌ای گیج و به‌دوراز سیاست است.
وی در پایان افزود: کسی که ما را از طوفان‌ها در این چندساله نجات رهبر معظم انقلاب است باید همگی در این اوضاع پیچیده سیاسی تنها مطیع امر ولایت باشیم تا به مملکت ما آسیبی نرسد.
انتهای پیام/

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد

آخرین اخبار
سیاسی