به گزارش عطارنیوز، سرهنگ “حسين بيات مختاري” فرمانده انتظامي شهرستان نيشابور در تشريح اين خبر به خبرنگار عطارنیوز گفت: در پي چند فقره سرقت مغازه ها در محدوده خيابان شريعتي شهر نیشابور موضوع در دستور كار ماموران دايره تجسس كلانتري ۱۱ طالقاني این فرماندهی قرار گرفت.
وي افزود: در بررسی های به عمل آمده مشخص شد سارقان پس از شناسايي مغازه هايي فاقد تجهیزات ايمني به داخل آنها نفوذ و وجوهات نقد و اجناس را سرقت کرده اند .
سرهنگ بيات مختاري خاطر نشان كرد: ماموران زبده دايره تجسس كلانتري ۱۱ طالقاني پس از بررسی دقیق اظهارات مالباختگان و سرنخ های بجامانده به يكي از سارقان سابقه دار مظنون و پس از هماهنگي قضايي او را دستگير و در بازرسي از مخفيگاه متهم تعداد زيادي گوشي تلفن همراه سرقتي به همراه وسايل و لوازم خانگي ،مغازه و .. سرقتي كشف کردند.
متهم ۲۸ ساله در مواجهه با ادله و مستندات پليس تاكنون به ۱۰ فقره سرقت منزل و مغازه به ارزش تقريبي ۷۰۰ ميليون ریال در محدوده خیابان های سي متري، شريعتي و بلوار شهيد فهميده با كمك و همدستي یکی از دوستانش و فروش قسمتی از اموال مسروقه به فردی مالخر اعتراف کرد.
فرمانده انتظامي شهرستان نيشابور با اشاره به ادامه تحقیقات برای دستگیری همدست متواری متهم و دیگر سرقت های احتمالی از شهروندان خواست: با رعايت توصيه ها و هشدارها، پليس را در زمينه پيشگيري از سرقت یاری و در صورت مشاهده موارد مشکوک مراتب را از طريق تلفن ۱۱۰ به اطلاع پليس برسانند.

انتهای پیام/

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد

آخرین اخبار
سیاسی
حوادث