محمد رستمی مدیر شرکت جمکو وابسته به سازمان اقتصادی کوثر در چهارمین همایش ملی تجلیل از مدیران جهادی به عنوان یکی از مدیران جهادی کشور انتخاب شد.

رستمی مدیر جهادی برتر کشور در گفتگو با خبرنگار عطارنیوز در خصوص انتخاب خود گفت: همایش مدیران جهادی کشور هر ساله برگزار می گردد که از بین شرکت ها و سازمان های کشور مدیران برتری که موفق به رشد و توسعه واحد صنعتی یا سازمانی خود شده اند مورد تجلیل قرار می گیرند.

وی با اشاره به رمز موفقیت یک مدیر جهادی گفت: مهمترین دلیل موفقیت خودباوری و اتکا به توان خود است، اگر به فرمایشات مقام معظم رهبری در حوزه اقتصادی دقت کنیم در می یابیم که چکیده آن اتکا به توان و تولید داخلی است.

رستمی گفت: اگر به توان و نیروی انسانی داخل کشور اعتماد و اتکا کنیم با یک مدیریت صحیح می توانیم رشد و توسعه را به بخش اقتصادی کشور بازگردانیم.

وی افزود: اگر می خواهیم ببینیم در زمینه اقتصاد مقاومتی چقدر موفق عمل کرده ایم بهتر است به آثار آن را ببینیم که چقدر به اهداف خود رسیده ایم اما متأسفانه در سطح ملی رضایتمندی چندانی از این عملکرد وجود ندارد.

مدیر برتر کشور با اشاره به راه های تحقق اقتصاد مقاومتی گفت: ابتدا باید مشکلات واحدهای تولیدی شناسایی شود، سپس کیفیت محصولات را قابل رقابت با محصولات خارجی کرد که نیازمند بازه زمانی طولانی است و باید با یک شیب ملایم به تدریج این مشکلات را رفع کنیم.

وی اخلاص در عمل را لازمه یک مدیر جهادی دانست و بیان کرد: در زمان دفاع مقدس یک رزمنده جهادی از رفاهیات خود می زد و بدنبال رسیدن به هدف والای خود جان خود را در طبق اخلاص قرار می داد، یک مدیر جهادی نیز باید با خلوص نیت به فکر توسعه سازمان خویش باشد.

انتهای پیام/

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد

آخرین اخبار
سیاسی