به گزارش عطارنیوز، مراسم بزرگداشت روز کارگر و تجلیل از واحدهای نمونه کارآفرین شهرستان نیشابور ظهر روز چهارشنبه۶اردیبهشت ماه  با حضور خانم چنارانی، فرماندار و سایر مسئولین در محل فرهنگسرای وکیلی شهرستان نیشابور برگزار شد.

خانم چنارانی نماینده مردم شریف شهرستان های نیشابور و فیروزه در ویژه مراسم بزرگداشت روز کارگر و تجلیل از واحدهای نمونه کارآفرین شهرستان نیشابور گفت: امروز در شهرستان های نیشابور و فیروزه۲۰هزار نیروی کارگر وجود دارد که با زحمات خود چرخه اقتصاد کشور را به گردش درآورده اند.

وی ادامه داد: در جلسه دیروز که در محضر مقام معظم رهبری بودیم ایشان تأکید ویژه ای بر استفاده از سرمایه ها و پتانسیل های داخلی داشتند که به نظر بنده بهترین و مؤثرترین پتانسیل های داخلی کشور برای پیشرفت نیروهای زحمتکش کارگری هستند.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی گفت: در راستای شکوفایی اقتصادی و ظیفه مسئولین و خادمین مردم هموار کردن مسیر صنعت است تا صنعتگران دغدغه مشکلات تولیدی را نداشته باشند.

وی نیروی خودباوری را لازمه رشد اقتصادی دانست و افزود: باید روی پای خود بایستیم و خودمان را باور کنیم، همان طور که در۸سال دفاع مقدس خود را باور کردیم و در مقابل۵۷کشور جهان پیروز شدیم امروز هم می توانیم اقتصاد خود را به اوج شکوفایی برسانیم.

نماینده مجلس شورای اسلامی با شاره به تأثیرات برجام گفت: باید روی پای خود بایستیم زیرا دنیا بدنبال این است که ملت ایارن روی پای خود نایستد، امروز برجامی را پشت سر گذاشتیم که ورود کالاهای خارجی را آزاد کرد ولی ما را هنوز از تنگناهای اقتصادی رها نکرده است و نتوانسته نجات بخش باشد.

چنارانی گفت: جمهوری اسلامی ایران با وجود تمام نامنی های حاکم بر منطقه خاورمیانه مقتدر و سربلند به راه خود ادامه می دهد، امروز از داخل خاک ایران اسلامی موشک های ما می تواند رژیم صهیونیستی را با خاک یکسان کند و جرأت هر گونه تعدی به خاک مقدس ایران اسلامی را دیگر در سر نخواهند پروراند.

وی یادآور شد: امروز قدرت برتر منطقه هستیم اما افق و چشم انداز ما تنها برتری در صنایع نظامی نیست و باید در اقتصاد به اوج شکوفایی برسیم و تنها دغدغه اصلی ما اشتغال جوانان است.

نماینده نیشابور و فیروزه در پایان ضمن تقدیر از زحمات تمام کارگران زحمتکش گفت: متأسفانه کارگران ما به حقوق واقعی خود نمی رسند و امیدورایم به روزی برسیم که کارگران ما به شأن والای خود برسند و ماخادمین ملت بدنبال تدوین قانون های هستیم که حمایت های لازم و کافی از کارگران بشود.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد

آخرین اخبار
سیاسی
حوادث