به گزارش عطارنیوز، خانم چنارانی عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی در همایش مدیارن آموزش و پرورش خراسان رضوی که ظهر روز پنج شنبه۳۱فروردین ماه در محل اردوگاه شهید رجایی نیشابور برگزار شد گفت: بزرگترین دغدغه همه مسئولین رفع بیکاری است، برای ریشه کنی بیکاری باید به ایده ها نو روی بیاوریم و به این ایده ها اهمیت دهیم.

وی افزود: باید هنرستان ها و مدرسه های فنی و حرفه ای را به جایگاه واقعی خود برسانیم تا سهمی در ایجاد اشتغال داشته باشند، امروز باید به دنبال این باشیم که روی پای خویش بایستیم و اگر توانستیم روی پای خود بایستیم آن موقع توانسته ایم کار خاصی انجام دهیم.

نماینده نیشابور و فیروزه گفت: مدیر واقعی کسی است که با دست خالی بتواند اقتصادمقاومتی را ایجاد کند و به رشد کشور کمک کند.

وی ادامه داد: در روزهای حساس انتخابات قرار داریم، باید مردم را به حضور حداکثری و پرشور در انتخابات تشویق کنیم تا نقشه دشمنان خراب شود.

چنارانی گفت: امروز در فضای مجازی گروه های مختلفی در جهت تخریب نظام اسلامی تشکیل شده است که قصد تخریب انتخابات را دارند و این گروه ها در وزارت کشور در حال رصد اطلاعاتی هستند.

وی افزود: دنیا به دنبال این است که مردم ایران در انتخابات شرکت نکنند و به ترفندهای مختلف انقلاب اسلامی را مورد هجمه قرار دهند.

انتهای پیام/

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد

آخرین اخبار
سیاسی
حوادث