هاجر چنارانی نماینده شهرستان های نیشابور و فیروزه در گفتگو با خبرنگار عطارنیوز گفت: بسیاری از ما دوران دفاع مقدس را درک نکرده ایم، شهدای عزیزی را برای حفظ این انقلاب دادیم که امروز خون همان شهدا حقی بزرگ بر گردن ما برای پایداری انقلاب ایجاد کرده است.

وی ادامه داد: اکنون پس از۳۹سال از طول عمر انقلاب اسلامی باید ببینیم میزان رضایتمندی مردم چقدر است؟ متأسفانه رابطه بین مردم و مسئولین کمرنگ است و مردم به راحتی نمی توانند با مسئولین در ارتباط باشند تا به بیان مشکلات خود بپردازند.

نماینده نیشابور و فیروزه با اشاره به سخن حضرت امام خمینی(ره) گفت: این انقلاب مربوط به مستضعفین و پابرهنگان است، اما باید ببینیم توانسته ایم مسئولینی انتخاب کنیم که یار واقعی مستضعفین باشند؟

وی افزود: در مجلس شورای اسلامی نمایندگانی می خواهیم که از دل مردم باشند و برای مردم کار کنند ولی اکثر نمایندگان بجای اینکه نماینده مردم باشند نماینده دولت هستند.

چنارانی با بیان کم کاری برخی نمایندگان گفت: متأسفانه خیلی از برنامه ها و بودجه هایی که برای حمایت از قشر ضعیف جامعه است در مجلس رأی نمی آورد، برخی مسئولین مایه ننگ ملت و شهدا هستند، شهدای ما نرفتند که مسئولینی بر کرسی ریاست بنشینند که حتی دسترسی به آنها کار سختی باشد.

وی اضافه کرد:بنده در خصوص مسئولین دو تابعیتی در مجلس تذکر جدی دادم اما این دوتابعیتی ها متأسفانه در شهرستان ما نیز وجود دارند، در آخرین پرونده وزارت نفت بدلیل دو تابعیتی بودن یکی از اختلاس گران به راحتی در عرض سه ساعت یکصد میلیارد تومان پول بیت المال را از کشور خارج کردند.

عضو کمیسیون امنیت ملی گفت: باید تکلیف مسئواین دو تابعیتی مشخص شود، برخی از مسئولین فرزندانشان در خارج از کشور تحصیل می کنند و آیا خون فرزندان آنها از خون فرزندان مردم عادی پررنگ تر است که این چنین از پست و مقام های خود استفاده می کنند.

انتهای پیام/

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد

آخرین اخبار
سیاسی