خیمه های معرفت با  عنوان فیض بندگی چند سالی است که طی ماه مبارک رمضان در سطح بوستانهای ارغوان، قلم ، فرهنگسرای سیمرغ  وافلاک نمای نیشابور بعد از افطار تا ساعت ۱۲شب با تلاش گروه تبلیغی جهادی نسیم زندگی اعزامی از دفتر تبلیغات اسلامی قم و مبلغان بومی نیشابور با رویکرد سبک زندگی اسلامی  برگزار می گردد.

خیمه های معرفت نیشابور در جهت انتشار و استحکام معارف اهل بیت (ع) در سطح جامعه شروع به خدمت کرده اند که استقبال مخاطبان بخصوص خانواده دلیلی مضاعف برای ادامه تلاش وکوشش فعالیت ایجاد شده است.

خیمه های معرفت نیشابور جهت پاسخگویی به شبهات و مشاوره در مسائل دینی وخانوادگی  از اقداماتی است که روحانیون انجام می‌دهند.

خیمه های معرفت نیشابور با عنوان فیض بندگی به دنبال تبیین گفتمان انقلابی در نسل جوان و ایجاد نشاط وشادابی معنوی در مخاطبین جوان وگروههای دیگر جامعه باهمکاری نهادهای مختلف از جمله آموزش وپرورش، کمیته امداد امام (ره) ،شهرداری ،ناحیه مقاومت بسیج،تیپ زرهی ۲۱ امام رضا (ع)و نهادهای دیگربرگزار می گردد.

در خیمه معرفت با استفاده از فناوری‌های روز، برنامه‌های چندرسانه‌ای و نقاشی مسائل دینی به کودکان و نوجوانان آموزش داده می شود.

خیمه های معرفت نیشابور پاسخگویی به سوالات و احکام شرعی، مسائل اعتقادی، ارائه مشاوره های دینی و فرهنگی زیر نظر مبلغان و احیای فریضه امر به معروف و نهی از منکر با فعالیت تبلیغی روحانیون است.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد

آخرین اخبار
سیاسی