رئیس اداره زندان شهرستان نیشابور اظهارکرد: یکی از اقدامات ارزنده ستاد نماز جمعه که با حمایت حجه الاسلام یعقوبی ، امام جمعه نیشابور همراه بوده، برپایی میز خدمت با حضور مسئولین ادارات دولتی در شبستان خدمت مسجد جامع می باشد که در روز جمعه هر هفته از سوی یکی از ادارات دولتی شهرستان جهت ارائه خدمت و پاسخگویی به اقشار مختلف مردم برپا می گردد.

محمدرضا رجبی گفت: برابر برنامه زمانبندی اعلام شده از سوی ستاد نماز جمعه شهرستان میز خدمت اختصاص به اداره زندان داشته که در این راستا رئیس و جمعی از مسئولین واحدهای اداری پاسخگوی مشکلات اقشار مردم و بالاخص خانواده های زندانیان بوده و راهکارهای لازم ارائه گردید.

وی خاطرنشان کرد: همچنین در کنار میز خدمت اداره زندان نیشابورطرح پزشک آدینه جهت ویزیت رایگان مراجعین، مشاوره حقوقی ، مذهبی  و خانوادگی جهت ارتقاء آگاهی های حقوقی توسط وکلای دادگستری و کارشناسان مذهبی و خانواده همزمان با میز خدمت ادارات در مسجد جامع برپا گردید.

رجبی یادآورشد: به منظور آشنایی همشهریان با فعالیتهای اشتغال و حرفه آموزی زندانیان و تولیدات صنایع دستی مددجویان نمایشگاهی شامل تابلو فرش، قلم زنی روی برنج، گیوه دوزی ، عروسک دوزی ، نقاشی روی سفال، گل دوزی، تابلوهای نگارگری و صنایع چوبی مددجویان در محل مسجد جامع نیشابور برپا و آثار زندانیان در معرض نمایش بازدیدکنندگان و نمازگزاران قرار گرفت.

رئیس اداره زندان شهرستان نیشابور تصریح کرد: حجه الاسلام سیدقاسم یعقوبی امام جمعه نیشابور و اعضای ستاد نماز جمعه شهرستان نیز از این نمایشگاه بازدید نموده و از نزدیک در جریان فعالیتهای واحد اشتغال و حرفه آموزی زندان و نیز تولیدات صنایع دستی زندانیان قرار گرفتند و از پیگیری و پاسخگویی  به مشکلات مراجعین تقدیر و تشکر نمودند.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد

آخرین اخبار
سیاسی