حمیدرضا آتشی مسئول نگارخانه کمال الملک اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی نیشابور در گفتگو با خبرنگار عطارنیوز گفت: هنرمندان جوان نيشابوري در رشته هاي هنري بخصوص نقاشي توانسته اند آثار مانايي را تا كنون از خود بر جا گذارند و در اين رهگذر نمايشگاه نقاشي« بوی عید» در صدد است موضوعات آثار هنري را به مخاطب ارائه كند.

وی افزود: نمایشگاه نقاشي « بوی عید»  آثار جوان هنرمند نيشابوري « مجید شورابی  » است كه در آن  ۲۰  اثر نقاشي  در ابعاد  ۷۰*۷۰ تا ۷۰*۱۰۰   سانتيمتر برپا شده است.

آتشی به تكنيك، سبك و موضوع اين نمايشگاه اشاره كرد و گفت: اين نمايشگاه داراي تكنيك رنگ روغن وسیاه قلم است وبا سبك هاي رئاليسم است و موضوع طبیعت ، پرتره وحیوانات مي باشد.

وی خاطر نشان كرد: اين دومین نمايشگاه انفرادي مجید شورابی جوان هنرمند نيشابوري است که ۴ سال است در زمینه هنر نقاشی فعالیت می کند و در پي ارائه آثار به مخاطب و نقد و بررسي آن است.

مسئول نگارخانه کمال الملک اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی نیشابور تصريح كرد: نمايشگاه نقاشي « بوی عید » از ۱۲ الی ۱۸ اسفند  ۹۶هر روز از ساعت ۹ الي ۱۳ صبح و ۱۷ الي ۲۰ بعد از ظهردر محل نگارخانه کمال الملک اداره فرهنگ وارشاد اسلامی نيشابور ويژه عموم علاقمندان داير مي باشد.

انتهای پیام/

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد

آخرین اخبار
سیاسی