به نقل از عطارنیوز، دکتر رضوان حکیم زاده معاون آموزش ابتدایی وزیر آموزش‌ و پرورش در حاشیه مراسم افتتاحیه مسابقات دانش‌آموزی دختران سراسر کشور که ظهر روز یکشنبه۸مردادماه در نیشابور برگزار شد در جمع خبرنگارن گفت: از اینکه در جمع پرشور دانش آموزان قرار دارم بسیار خوشحال هستم،برگزاری این مسابقات به پرورش استعدادهای دانش آموزان کمک بسیاری می‌کند و با توجه به تأکیدی سند تحقق بنیادین در تربیت چند ساحتی دارد برگزاری این مسابقات کمکی به این امر است.

وی افزود: برگزاری این مسابقات باعث می‌شود تا دانش آموزان علاوه بر اینکه در طول سال تحصیلی فعالیت‌های علمی خود را انجام می‌دهند در این محیط صمیمانه نیز استعدادهای فرهنگی و ادبی خود را بشناسند.

حکیم زاده گفت: تنوع قومیت‌های ایرانی یک فرصت مناسب برای جمع شدن دانش آموزان است تا به تبادل‌نظر با یکدیگر بپردازند و بافرهنگ و رسوم ایرانی آشنا شوند.

وی ادامه داد: برگزاری این مسابقات زمینه بسیار مناسبی راه‌یابی و معرفی این استعدادها به مسابقات کشوری است تا با شناخت این استعدادها بر روی آن‌ها سرمایه‌گذاری لازم صورت گیرد تا با ایجاد حمایت‌های لازم این استعدادها را مرود پرورش قرار دهیم.

انتهای پیام/

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد

آخرین اخبار
سیاسی