موسی نوکاریزی مسئول کانون بسیج هنرمندان شهرستان  نيشابور و فیروزه در گفتگو با خبرنگار عطارنیوز گفت: تمامی نویسندگان سراسر کشور بدون محدودیت سنی می توانند در نخستین جایزه ادبی داستان کوتاه کشور که با اهتمام بسیج هنرمندان، اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی نیشابور، شرکت آب وفاضلاب و اداره امور آبفای روستایی فیروزه در دو محور موضوعی “آزاد” و “آب” برگزار می گردد، شرکت نمایند.

وی افزود: دبیر اجرایی نخستین جایزه ادبی داستان کوتاه کشور در نیشابور را امید شمسایی  عهده دار است و هر نویسنده در هر بخش فقط می تواند یک اثر با ذکر نام و نام خانوادگی، نام داستان، شماره تماس، و نام شهر ارسال نماید و داستان ارسالی نباید کمتراز ۱۰۰۰ کلمه و بیشتر از ۳۰۰۰ کلمه باشد، داستان و فایل ضمیمه آن نیزبصورت فایل word ارسال شود.

نوکاریزی خاطرنشان کرد: تمامی داستان ها باید به ایمیل انجمن عصر داستان asredastan1@gmail.com  و یا در صورت بروز هر گونه مشکلی به آدرس    , najafee1346@gmail.com https://t.me/joinchat/FI0KvBKLUC94988FbrLXcQ ارسال شود و دریافت ایمیل تایید از طرف انجمن عصر داستان به معنای تایید اثر و شرکت در جایزه ادبی می باشد.

وی  یادآورشد: در بخش  آزاد نفر اول: ۶۰۰ هزار تومان+ تندیس+لوح تقدیر، نفر دوم:  ۴۰۰ هزار تومان+ لوح تقدیر، نفر سوم: ۳۰۰ هزار تومان+لوح تقدیر و در بخش موضوعی (آب) برگزیده : مبلغ ۴۰۰هزار تومان + تندیس +لوح تقدیر اهداخواهدشد ودبیرخانه در چاپ آثار ارسالی و برگزیده در نشریه ها مجاز می باشد.

مسئول کانون بسیج هنرمندان شهرستان  نيشابور و فیروزه  تصریح کرد: تمامی نویسندگان سراسر کشور بدون محدودیت سنی می توانند آثار خویش را تا پایان روز ۲۹ اسفند ۱۳۹۶  ارسال نمایند و زمان و مکان اختتامیه نخستین جایزه ادبی داستان کوتاه کشور در نیشابور متعاقبا اعلام می گردد.

انتهای پیام/

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد

آخرین اخبار
سیاسی