به گزارش عطارنیوز، جلسه هماهنگی برگزاری اولین نمایشگاه مکانیزایسیون کشاورزی نیشابور ظهر پنج شنبه۱۱آبان ماه با حضور چنارانی نماینده نیشابور و فیروزه و سایر مسئولین جهاد کشاورزی برگزار گردید.

هاجر چنارانی ضمن تشکر از حضور تولیدکنندگان صنایع مکانیزاسیون بخش کشاورزی گفت: بسیار خرسندم که در جمع تولیدکنندگان تکنولوژی بخش کشاورزی هستم، تمام تلاش خود را می کنیم که در حوزه کشاورزی و دامداری هر کمک و اقدامی که نیاز هست را انجام دهیم تا بتوانیم نهایت بهره برداری از کشاورزی و دامداری را ببریم.

وی افزود: تکنولوژی و پیشرفت های بسیار زیادی کرده است، در کمتر از چند سال صنعت دچار تجولات بسیاری شده است، باید تمام تلاش خود را انجام دهیم تا مکانیزاسیون کشاورزی زودتر به عرصه کشاورزی وارد شود و کشاورزان ما از این طریق بهره بری بیشتری را داشته باشند.

نماینده نیشابور و فیروزه بیان کرد: در این زمینه از تولیدات تکنولوژی که شما داشته اید بتوانیم حمایت های لازم را در سطح ملی انجام دهیم،دشت نیشابور یک دشت بحرانی است و امیدوارم با استفاده از طرح های شما بتوانیم به نجات این دشت کمک کنیم.

در ادامه این جلسه قورسیان مدیر مکانیزاسیون جهاد کشاورزی نیشابور گفت: کارهای پایلوتی به خوبی در سطح شهرستان در حال انجام است که این امر سبب شده تا از طرح های بیشتری استفاده کنیم.

وی با اشاره به برگزاری نمایشگاه تخصصی ماشین آلات و ادوات کشاورزی بیان کرد: نیشابور ظرفیت کشاورزی بالایی دارد و بدون آن در ایجاد اشتغال دچار مشکل خواهیم شد، سازندگانی که موضوعاتی مثل مصرف بهینه آب و افزایش بهره وری را در تولید محصولات خود رعایت کنند برای حضور در نمایشگاه در اولویت هستند و از مزایای ویژه ای بهره مند خواهند شد.

قورسیان گفت: نمایشگاه ماشین آلات و ادوات کشاورزی نیشابور در سه سالن خیام، عطار و کمال الملک و در مساحت۳۵۰۰متر برگزار خواهد گردید.

وی ادامه داد: از روز۱۹آذرماه غرفه آرایی شروع خواهد شد و از یک هفته قبل اطلاع رسانی عمومی آن را شروع خواهیم کرد و بی شک استقبال خوبی از این نمایشگاه خواهد شد.

لازم به ذکر است نمایشگاه تخصصی ماشین آلات و ادوات کشاورزی نیشابور از ۲۱اذر به مدت چهار روز در محل نمایشگاه دائمی این شهرستان برگزار خواهد گردید.

انتهای پیام/

 

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد

آخرین اخبار
سیاسی
حوادث