حمید گرمابی عضو فراکسیون امید مجلس شورای اسلامی در گفتگو با خبرنگار عطارنیوز گفت: نمونه کامل کپی برداری از بسیج گروه حشدالشعبی در کشور عراق  است که از بسیج جمهوری اسلامی ایران الگوبرداری کردند و در چند سال اخیر در دفاع از مردم عراق کار خود را به نحو صحیحی انجام دادند و اگر بسیج و سپاه جمهوری اسلامی ایران حشدالشعبی را به شکل منظمی تشکیل نمی دادند قطعا سرنوشت دیگری در جنگ عراق رقم می خورد.

وی ادامه داد: در سوریه نیز که برادران سپاه با آنها کار می کردند و در عملیات مستشاری کمک می کردند قطعا در قسمت های مختلف با استفاده از تفکر بسجی پیروزی های اخیر سوریه بوجود آمد.

نماینده نیشابور و فیروزه گفت: قطعا بسیج نقش تعیین کننده در ایجاد و تداوم انقلاب اسلامی داشته است، روزهای انقلاب به فرمان حضرت امام خمینی(ره) نیروی بسیج تشکیل شد و اگر بسیج نبود انقلاب در معرض خطرهای اساسی قرار می گرفت، از بعد انقلاب اسلامی که زمزمه های مخالفت و ایستادگی در برابر نظام مطرح شده بود اگر بسیج نبود قطعا سرنوشت به طور دیگری رقم می خورد.

وی بیان کرد: در همه گذرگاه های سخت انقلاب چه در زمان جنگ ومبارزه با منافقین و همه مباحثی که از ابتدا برای انقلاب اسلامی بوجود آمد یاور انقلاب و تعیین کننده در مسیرهای سخت انقلاب بوده است.

انتهای پیام/

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد

آخرین اخبار
سیاسی
حوادث