مراسم افتتاح و آغاز بهره برداری از ۶۰تخت بیمارستانی در مرکز آموزشی، پژوهشی و درمانی حکیم شهرستان نیشابور بعدازظهر پنج شنبه۲۶بهمن ماه با حضور معاون درمان وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی برگزار شد.

در سفر دکتر جان بابایی، معاون درمان وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی به نیشابور، بلوکهای A و B اضافه شده به طرفین مرکز آموزشی، پژوهشی و درمانی حکیم، شامل توسعه بخش های کودکان، جراحی زنان، داخلی و داخلی زنان افتتاح و مورد بهر برداری قرار گرفت.

این پروژه در سه طبقه با مساحت ۱۵۰۰ متر مربع (۵۰۰ متری فضای آموزشی و ۱۰۰۰متر فضای درمانی) با هزینه ای بالغ بر ۳۶ ملیارد ریال به بهره برداری رسید.

در ادامه این سفر پايگاه جاده اي اورژانس ۱۱۵ نصر آباد و پایگاه اورژانس شماره ۶ شهری به عنوان هفدمین و هجدمین پايگاه اورژانس پيش بيمارستاني در منطقه تحت پوشش دانشکده افتتاح و مورد بهره برداری قرار گرفت.

همچنین پایگاه اورژانس شماره ۶ شهری در جنب مرکز آموزشی، پژوهشی و درمانی حکیم بعنوان شمشین پایگاه شهری در شهر نیشابور می باشد که با توجه به حوادث ترافیکی زیاد در منطقه نیاز به وجود پایگاه مزبور ضروری بود.

در ادامه این بازدیدها مرکز دیالیز بخش خصوصی با۲۰تخت در نیشابور مورد بهره برداری قرار گرفت.

با اضافه شدن تخت های مزبور به ۲۵ تخت موجود در بخش دیالیز مرکز آموزشی، پژوهشی و درمانی ۲۲ بهمن، تعداد تخت های دیالیز در شهر نیشابور به ۴۵ تخت رسید.
انتهای پیام/

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد

آخرین اخبار
سیاسی