به گزارش عطارنیوز، موسسه مالی و اعتباری کاسپین برای چندمین بار طی روزهای اخیر مورد حمله سپرده گزاران خشمگین در شهرستان نیشابور قرار گرفت.

یکی از سپرده گذارن در خصوص تجمع مالباختگان گفت: طبق وعده دولت در آستانه انتخابات قرار بود سرده های سرمایه گذاران در آستانه انتخابات پرداخت شود اما با اتمام انتخابات دیگر خبری از برگشت پول به مشتریان این موسسه ورشکسته نیست.

وی ادامه می دهد: چندین میلیون پول خود را در این موسسه سرمایه گذاری کردم ولی اکنون که به این پول نیاز دارم پولم را پس نمی دهند و هیچ کس هم به فکره ما نیست و بنده باید با اعتراض حرف خود را به گوش مسئولین برسانم.

موسسه مالی و اعتباری کاسپین، موسسه‌ای که در پایان سال گذشته و با تجمیع ۸ موسسه فرشتگان، الزهرا مشهد، حسنات اصفهان، دامداران و کشاورزان کرمانشاه، بدر توس مشهد، پیوند، امیر جلین گرگان و عام کشاورزان مازندران تشکیل شد و با دریافت مجوز از بانک مرکزی فعالیت رسمی خود را در بازار پول آغاز کرد، اما با این شرط که باید بتواند تعاونی‌های زیرمجموعه را ساماندهی کرده و نقل و انتقال حساب‌ها و دارایی‌های آنها را انجام دهد و در مجموع تعهدات سپرده‌گذاران انجام شود.

این موسسه اکنون در پرداخت بدهی های خود به مشتریان عاجز مانده است و در شهرستان نیشابور سپرده گذارن برای چندمین بار طی روزهای اخیر دست به تجمع اعتراضی می زنند تا بلکه مشکل آنان حل شود.

در روزهای گذشته نیز معترضین خشمگین با شکستن شیشه های موسسه اعتباری کاسپین در نیشابور خواستار توجه مسئولین به مشکل آنان شدند، معترضین تنها راه رسیدن به سرمایه خود را اعتراض در مقابل بی توجهی مسئولین می دانند.

انتهای پیام/

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد

آخرین اخبار
سیاسی
حوادث