حمید رضا ترقی عضو شورای مرکزی حزب موتلفه اسلامی در گفتگو با خبرنگار عطارنیوز در خصوص تسخیر لانه جاسوسی آمریکا توسط دانشجویان گفت: ۱۳آبان از سوی حضرت امام خمینی(ره) به عنوان انقلاب دوم نامیده شد در واقع جنبه ضد استکباری انقلاب اسلامی ایران را نشان می داد و همان طور که ملت در انقلاب اول خود با رژیم طاغوت مبارزه کردند در انقلاب دوم ابهت و هیمنه ای را که آمریکا در نزد جهان برای خود ساخته بود با تصرف لانه جاسوسی شکستند.

وی ادامه داد: لانه جاسوسی نقش بسیار موثری در جنگ های داخلی، تجهیز گروهک های تروریستی و تجزیه طلبان داشت که با تسخیر این لانه که قصد براندازی انقلاب اسلامی را داشت مردم ثابت کردند که هیچ طاغوتی را در کشور راه نخواهند داد.

ترقی گفت: دانشجویان و ملت همراه با هم شدند و تبعات این اقدام را در گروگانگیری کارکنان سفارت پذیرفتند و با این اقدام هم لیبرال های طرفدار غرب با این اقدام کنار زده شوند و هم آمریکا رابطه دو پهلوی خودش با ملت ایران را قطع کند.

وی با اشاره به تجربه بدعهدی آمریکا بیان کرد: ملت ما در طی دو سال اخیر با توجه به تلاش های دولت یازدهم و دوازدهم به یک تجربه بسیار ارزشمندی دست یافت و این تجربه نشان داد که هر گونه اعتماد به غرب یک توهم بیشتر نیست و سیاست استکبار جهانی علیه نظام جمهوری اسلامی هیچ تفاوتی از اول انقلاب تاکنون نکرده و ماهیت آن با ماهیت انقلاب اسلامی در تعارض است.

ترقی گفت: تنها راه مقابله با سیاست های استکبار مقاومت ملت ایران در برابر آنها است و نباید در برابر خواسته های بیجای آنها تسلیم شد، نسل فعلی و آینده ما کاملا ضرورت بی اعتمادی به آمریکا را تجربه کردند و حد شعار مرگ بر آمربکای خود را فهمیدند و اجازه نخواهند داد آمریکا ملت ایران را از مسیر پیشرفت و توسعه خودو دستیابی به آرمان های انقلاب اسلامی  باز دارد.

عضو شورای مرکزی حزب موتلفه اسلامی  گفت: در ۱۳آبان جلوه استکبار ستیزی نسل جوان ملت ما پررنگ تر از همیشه خواهد بود زیرا تجربه مذاکره را و بدعهدی های آمریکا را با چشمان خود مشاهده کردند و دیگر کسی در جامعه ما نیست که به آمریکا خوش بین باشد.

انتهای پیام/

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد

آخرین اخبار
سیاسی
حوادث