ابوالفضل بوستانی رييس هيأت كوه نوردي و صعودهاي ورزشي شهرستان نيشابور در گفتگو با خبرنگار عطارنیوز گفت: با توجه به اینکه نیشابور  قطب سنگنوردي شرق كشور است و وجود سنگنوردان متعدد در این شهرستان  و كمبود بودجه تصميم بر اين شد براي سرو سامان دادن به وضعيت قهرمانان سنگنوردي براي  نخستین  بار درکشورانجمن اوليا و مربيان تشكيل شود.

وی افزود: در اين راستا از همه خانواده قهرمانان سنگنورد شهرستان نیشابوردعوت به عمل آمده و پس از ارائه گزارش ها تصميم به تشكيل اين انجمن شد كه در اين راستا تعدادي از اوليا قهرمانان سنگنوردي كانديداي اين انجمن شدند كه پس از رأي گيري تعداد ۱۱ نفر به عنوان هیات مدیره این انجمن انتخاب شد.

بوستانی خاطرنشان کرد: اين افراد كه از والدين قهرمانان سنگنورد نیشابوری مي باشند بلافاصله اولين جلسه خود را تشكيل دادند كه از بين خود مسئول امور مالي، مسئول روابط عمومي و تبليغات، بازرسي، مسئولين پي گيري مصوبات جلسات انجمن و … انتخاب کردند.

وی یادآورشد: قصد انجمن اوليا و مربيان سنگنورد نيشابور كمك به هيأت كوهنوردي، مربيان و قهرمانان شهرستان در جهت ارتقاء سطح شهرستان و كشور مي باشد.

رييس هيأت كوه نوردي و صعودهاي ورزشي شهرستان نيشابور تصریح کرد: كسب مقام سوم كشور در رشته سنگنوردي از افتخارات شهرستان نیشابور مي باشد و از خانواده هاي نيشابوري می خواهیم تا در صورت شناخت افراد مستعد اين رشته آنان را به هيأت كوهنوردي معرفي نمايد.

انتهای پیام/

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد

آخرین اخبار
سیاسی