به گزارش عطار نیوز، اکبری مقدم دادستان کل شهرستان نیشابور و دبیر شورای پیشگیری از جرایم و تخلفات انتخاباتی ضمن برشمردن چند نکته در تذکر به داوطلبان نمایندگی مجلس درخصوص رعایت اخلاق انتخاباتی گفت:حواسمان باشد که ما زبان دشمن در داخل کشور نشویم و به نام این که می خواهیم رای جمع کنیم حرف های دشمن را نزنیم.سعی کنیم برای شناساندن خود تلاش کنیم نه تخریب دیگران. دوستان مواظب رفتار هواداران خود باشند و به گونه ای نباشد که برای دیگران مز احمت ایجاد نماییند و الگوی نمایندگان مجلس باید شهید مدرس باشد.

وی افزود: انتخابات اهمیت ویژه ای دارد و شکی نیست که حضور درانتخابات و پر رنگ کردن انتخابات ثواب ویژه ای خواهد داشت.
دبیر شورای پیشگیری از جرایم و تخلفات انتخاباتی با بیان این که ۳۱ نفر از داوطلبی تایید صلاحیت شده اند ادامه داد: از این ۳۱ نفر داوطلبد دو نفر انتخاب خواهند شد و ۲۹ نفر دیگر رای نخواهند آورد اکنون برآورد کنید ببینید تحمل شکست را دارید یا نه. صحنه انتخابات صحنه رقابت است و اگر مردم به ما رای ندادند تحمل آن را داشته باشیم  و بدانیم ما تکلیف خود را انجام داده پس اگر انتخاب نشدیم از یک مسولیت بزرگ راحت شده ایم.

در پایان این جلسه غلامحسین مظفری فرماندار شهرستان نیشابور در ضمینه کاهش هزینه های تبلیغات و فراهم شدن فضای مناسب تبلیغاتی برای همه نامزدها پیشنهاد داد تا دفترچه ای که در آن تصویر تمام نامزدهای انتخابات باشد تهییه که در هر صفحه آن یکی از نامزدها به بیان دیدگاها و برنامه های خود بپردازد.
گفتنی است که با توجه به اعتراضات فراوانی برخی از نامزدهای انتخاباتی مجلس در مورد هزینه های بالای اجاره مکان های مختلف جهت تبلیغات،رئیس ستاد انتخابات نیشابور قول بررسی و ایجاد شرایط بهتر برای تمام نامزدهای انتخاباتی را داد.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد

آخرین اخبار
سیاسی