به گزارش عطارنیوز، سرهنگ پاسدار سید علی‌اکبر حسینی در سالگرد شهادت سید علی منصوری که شامگاه روز پنج شنبه۴خردادماه در محل گلزار شهدای بهشت فضل نیشابور برگزار شد گفت: در صدر انقلاب علیه ایران و علیه انقلاب دست به انجام جنایت‌های بزرگی زدند که اگر بخواهیم بگویی کمتر از جنایات داعش نبود،جنایاتی که اسناد و مدارک آن موجود است ولی به خاطره حضور نوجوانان و نونهالان عزیز جنایات این منافقین در این محفل حتی قابل‌بیان نیست.

وی ادامه داد: انتظارم این است که نگاهی به اسناد و مدارک موجود بیندازید که منافقین علیه این انقلاب و این مردم چه جنایات بزرگی را انجام دادند که روی داعش امروزی را هم سفید کرده‌اند.

حسینی گفت: این جنگ بزرگ را یعنی طولانی‌ترین جنگ معاصر را توسط رژیم بعث عراق به سرکردگی و فرماندهی صدام ملعون که جنگی نابرابر بود را علیه این نظام تحمیل کردند و نتیجه‌ای جز شکست برای آنان نداشت.

وی ادامه داد: در شرایطی که ملت ما تازه انقلاب کرده بود، در شرایطی که ارتش ما شیرازه‌اش به‌هم‌ریخته بود و سپاه تازه شکل‌گرفته بود و درگیر جنگ‌های درونی بود و مردم ما اصلاً آمادگی جنگ را نداشتند،استکبار جهانی چه شرق و چه غرب، دشمنان این نظام و انقلاب چراغ سبز را به دشمنان ما یعنی صدام ملعون نشان دادند و صدام ملعون در مقابل همه دوربین‌های بین‌المللی قرارداد۱۹۷۵الجزایر را پاره کرد و گفت۳روز دیگر نیروهایم در خوزستان و۶روز دیگر در تهران خواهند بود.

حسینی گفت: در طول تاریخ به هد هیچ‌وجه وجود ندارد که دو ابرقدرت شرق و غرب باهم متحد شده باشند، همیشه در طول تاریخ در مقابل هم بودند، اما در روزهای جنگ با انقلاب ما متحد شدند و هم‌زمان در این جنگ هم سلاح غربی و هم سلاح شرقی علیه انقلاب نوپای ما به‌کارگیری شد.

وی یادآور شد: اما جوانان این نظام با ایستادگی، با مقاومت  ۳۴روزه دشمن را در پشت مرزهای این کشور،یعنی پشت دروازه‌های خرمشهر متوقف کردند و اجازه ندادند آن مقصد را که صدام ملعون ۶روز دیگر می‌خواست به  تهران بیاید محاصره کند،

حسینی گفت: اگرچه خرمشهر را بعد از ۳۴روز اشغال کردند اما فرزندان این مرزوبوم، جوانان ما با اتکای به خداوند و رهبری‌مان حضرت امام خمینی(ره)بعد از۱۸ماه آنان را که آمده بودند بمانند و روی دیوارها نوشته بودند که آمده‌ایم تا بمانیم و نقشه‌هایی که بعداً به دست آمد استان خوزستان ما را استان نوزدهم خودشان روی نقشه ثبت کرده بودند و کشیده بودند و جنایت‌هایی که می‌کردند بعد از۱۸ماه جوانان انقلابی این مرزوبوم با ایثار و فداکاری و حماسه گل‌واژه‌هایی از حماسه و رزم را وضع کردند که هنوز همه‌ی استراتژی‌های نظامی دنیا مات و مبهوت و متحیر مانده‌اند.

وی بیان کرد: خرمشهر آزاد شد و شور و شعف در بین این مردم ایجاد شد، اینک فرصت پرداختن به آن نیست، اما وظیفه‌ی من و شما دفاع از ارزش‌ها است و مقام عظمی ولایت فرمودند،خرمشهرها پیش روداریم.

حسینی گفت: خرمشهرها چیست؟ ابن خرمشهرها باید در ورودی‌های شهرها، دوباره مثل همان خرمشهری که سال۶۱در عملیات بیت‌المقدس آزاد شد که با تکیه‌بر شخصیت‌های درونی نظام و تکیه‌ بر پتانسیل درونی نظام با اعتماد بر جوانان باید دوباره خرمشهرهای پیش رو را آزاد کرد.

انتهای پیام/

 

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد

آخرین اخبار
سیاسی
حوادث