دکتر محسن عظیمی نژاد رئيس دانشكده علوم پزشكي نيشابور، در جشن بزرگ پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی که بعدازظهر یکشنبه۱۵بهمن ماه برگزار شد گفت: امروز وظيفه تك تك ماست كه براي به ثمر رسیدن و استمرار انقلاب اسلامي، پاسدار حرمت خون شهيدان گرانقدر باشيم، شهیدانی که از بزرگترین سرمایه هستی خود که جانشان بود برای حفظ و تداوم انقلاب و جمهوری اسلامی گذشتند.
وی افزود: پیامبر اسلام، حضرت محمد(ص)، نظام دگرگونی ارزش ها را رقم زد و اسلام خود یک انقلاب فرهنگی و اخلاقی بود، در انقلاب اسلامی نیز، همه آرمان های ما انقلابی و اخلاق محور بود.
رئيس دانشكده علوم پزشكي نيشابور با بیان اینکه امروز وظیفه تک تک ماست در مسیر گسترش و استمرار فضایل اخلاقی حرکت کنیم، اضافه کرد: در هر فضایی از جمله فضای کاری، بایستی اخلاق محور رفتار کرده و در گسترش صمیمت و همکاری قدم برداریم لذا هر عاملی که ما را از این فضای اسلامی و اخلاقی دور کند، خیانت به آرمان های امام(ره) و شهدا محسوب می گردد.
عظيمي نژاد ادامه داد: انقلاب اسلامي، انقلاب سياسي یا صنعتی نبود بلكه انقلاب مكتبي و مردمی بود همان طور كه حضرت امام(ره) فرمودند، ما جمهوري مي خواهيم كه مبناي آن اسلام باشد.
وی بیان نمود: شایسته است با نگاهی ژرف به دیباچه قاموس انقلاب اسلامی، شهدای انقلاب را الگوی خود قرار داده و اولویت های ارزشی مان همسو با شهدای عزیزمان باشد.
رئيس دانشكده علوم پزشكي نيشابور در پایان خاطرنشان کرد: خدایی بودن اهداف، ما را در مسیر پیروی از شهداي گرانقدر اسلام و انقلاب اسلامی قرار می دهد و با حضور همیشه در صحنه خود می توانیم پاسدار انقلاب اسلامی و خون شهدا باشیم، روند ما باید روندی هم افزایی باشد زیرا که عمل بدون در نظر گرفتن این اهداف، ما را در مسیر نگرشی دیگر قرار می دهد.

انتهای پیام/

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد

آخرین اخبار
سیاسی