%d8%ac%d9%88

به گزارش عطارنیوز، سردار جوانی مشاور عالی نماینده ولایت فقیه در سپاه پاسداران در گفت و گوی اختصاصی با خبرنگار عطارنیوز گفت: آمریکا در آستانه فروپاشی قرار گرفته و قدرتش در حال افول است، اوباما می خواست آمریکا را به قدرت اول جهان برگرداند و مشکلات آمریکا را حل کند ولی از عهده آن برنیامد.

جوانی گفت: آمریکا دچار افت قدرت شده است و هرگز به قدرت اول جهان تبدیل نخواهد شد، آمریکا محکوم به فروپاشی است و تحولات جهان دیگر اجازه قدرت نمایی به آمریکا را نمی دهد.

وی افزود: در آمریکا نظام سرمایه داری خط مشی و جهت گیری را انتخاب می کند و نباید فکر کرد که یک رئیس جمهور می تواند به وعده های انتخاباتی خود به طور دقیق عمل کند.

جوانی گفت: سیاست های نظام سرمایه داری آمریکا در منطقه و جهان یک سیاست سلطه جو با خلق و خوی استکباری است و نباید تصور کنیم که ترامپ می تواند شعارهای خود را عملی کند و یک تحول اساسی را رقم بزند.

وی ادامه داد: ترامپ برای کسب رأی بر روی دردهای جامعه آمریکا انگشت گذاشت در حالی که خود از طبقه سرمایه دار و صاحب ثروت های کلان است.

مشاور عالی نماینده ولایت فقیه در سپاه پاسداران در خصوص شخصیت ترامپ گفت: مصاحبه ها و مناظره های ترامپ نشان داد که  اعتدال لازم در جهت گیری ها و بیان مسائل را ندارد و برای رسیدن به اهداف خود دست به هر کاری می زند.

وی افزود: افشاگری های مشکلات داخلی آمریکا باعث پیروزی ترامپ شد، با افشای سیاست های دولت های گذشته که عامل اصلی بدبختی و بسیاری از مشکلات مردم آمریکا بود خود را برنده انتخابات کرد.

انتهای پیام/

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد

آخرین اخبار
سیاسی
حوادث