فرمانده انتظامی نیشابور از دستگيری دو زورگير حرفه‌اي که با تهديد سلاح سرد از شهروندان زورگيري مي‌کردند خبر داد.

سرهنگ پاسدار سيدحسن حسيني در گفتگو با خبرنگار عطارنیوز افزود: در پي زورگيري وجوهات نقد و تلفن همراه يکي از شهروندان نيشابوري در محدوده خيابان منوچهري شمالي موضوع به‌صورت ويژه در دستور کار تيمي از ماموران پليس آگاهي قرار گرفت.

وی بیان کرد: کارآگاهان پليس آگاهي پس از بررسي دقيق اظهارات مالباخته با استفاده از اطلاعات به‌دست آمده تحقيقات گسترده‌اي را در اين خصوص شروع کردند.

فرمانده انتظامی نیشابور گفت: پس از يک هفته کار ميداني سرانجام مخفيگاه يکي از سارقان را شناسايي و با هماهنگي مقام قضايي او را در اقدامي غافلگيرانه دستگير و به پليس آگاهي منتقل کردند.

حسيني عنوان کرد: متهم ۲۴ ساله در بازجويي‌هاي به عمل آمده در مواجهه با مالباخته به زورگيري با کمک همدست ۲۳ ساله‌اش اعتراف کرد.

وی با اشاره به دستگيري همدست متهم، خاطرنشان کرد: تحقيقات از متهمان براي کشف ديگر سرقت‌هاي احتمالي ادامه دارد.

دیدگاه ها (۱ دیدگاه)

  1. مجید کریمی

    متاسفانه چند سال قبل در مشهد از من زور گیری شد با تلاش چند ماهه خودم شخصا از روی پلاک خودرو ۲ نفر زور گیر را شناسایی و تحویل کلانتری دادم و باز متا سفانه طبق گفته بسیاری از مال باختگان دادسرای ۴ طبقه مشهد و حتی تجدید نظر هم انها رو تبرئه کرد . نمیدونم این وسط غیر از خودم و خانوادم و اینکه در اون ماجرا کودک ۲۰ روزه ام هم همراهم بود واسه کی متاسف باشم . حالا من که پرتقال دزد رد پیدا کردم ……….

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد

آخرین اخبار
سیاسی
حوادث