حسين دهقانپور صبح امروز در جمع خبرنگاران گفت: در پی کسب اخباری مبني بر سرقت خودرو هاي پرايد در سطح شهرستان نيشابور، پی گیری موضوع به صورت ويژه در دستور كار کاراگاهان پليس آگاهی قرار گرفت .

وي افزود: كارآگاهان در بررسی های اولیه و ميداني متوجه شدند گزارش هاي ديگري در سطح شهرستان مبني بر سرقت پرايد به مركز فوریت های پلیسی ۱۱۰ اعلام شده است كه با توجه به ايام پاياني سال، عزم كارآگاهان در جهت كشف و دستگيري سارق و يا سارقان احتمالی بيشتر شد.

این مقام انتظامی تصریح کرد: كارآگاهان در ادامه با اشراف اطلاعاتی و پس از بازدید یک انبار ضایعاتی و کشف مقادیر قابل توجهی وسایل سرقتی خودرو، متهم را شناسايي و پس از هماهنگي با مقام قضائي این فرد را در يك اقدام غافلگيرانه و ضربتي دستگير کردند .

دهقانپور با اشاره به اینکه متهم دستگیرشده ۱۵ فقره سابقه سرقت را در كارنامه خود دارد، بیان داشت: این فرد در مواجهه با ادله و مستندات پليس تاكنون به ۱۷ فقره سرقت خودرو پرايد در سطح شهرستان و سرقت لوازم داخل خودرو و فروش برخي لوازم داخلي آن به يك مالخر اعتراف كرد .

فرمانده انتظامي شهرستان نيشابور در پایان با بیان اینکه در این زمینه ۱۸ شاکی تاکنون شناسایی و یک مالخر اموال مسروقه نیز توسط پلیس دستگیر شده است، خاطرنشان کرد: تحقيقات از متهمان به منظور كشف ساير سرقت هاي احتمالي، ادامه دارد .

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد

آخرین اخبار
سیاسی