سردار”قادر کریمی” فرمانده انتظامي استان خراسان رضوی در گفت و گو با خبرنگار پايگاه عطارنیوز گفت: با دریافت مرجوعه قضائی از سوی سه شهروند در شهر نیشابور مبنی بر کلاهبرداری موضوع در دستور کار تیمی از پليس آگاهي این شهرستان قرار گرفت.

وي افزود: در بررسی اظهارات سه مالباخته این پرونده مشخص شد ،متهم که مردی حدوداً ۴۰ ساله است با معرفي خود به عنوان كارمند يكي از نهادهاي دولتي مبلغ ۸۵۰ ميليون ريال از آنان در قالب خريد زعفران، مواد پروتئيني و ميوه كلاهبرداري كرده است.

کریمی تصریح کرد: ماموران دايره مبارزه با جعل و كلاهبرداري پليس آگاهي نیشابور پس از هماهنگی قضائی روز گذشته متهم را که فردی سابقه دار است در اقدامی ضربتي هنگام انجام معامله و تنظيم قرار داد دستگير کردند.

وی عنوان کرد: در عملیات پلیس در بازرسي از وسايل همراه متهم چهار عدد مهر جعلي مربوط به ادارات دولتي مختلف ، مهر بعضي از شركت هاي خصوصي و يك فقره دسته چك سرقتي به همراه تعدادي اوراق بهادار كشف کرد.

فرمانده انتظامي استان خراسان رضوی با اشاره به معرفی متهم به دادسرا خاطر نشان كرد: ضعف آگاهي و اطلاع از طمع ورزي قربانيان باعث ايجاد فرصت ارتكاب جرم براي افراد كلاهبردار مي شود كه اميدوارم شهروندان با رعايت توصيه هاي پليسي مجرمان را در رسيدن به اهدافشان ناكام گذارند.

 انتهای پیام/

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد

آخرین اخبار
سیاسی