سردار حسین ظریفی معاون عملیاتی قرارگاه ثامن الائمه(ع)در ویژه مراسم گرامیداشت شهدای مدافع حرم شهرستان نیشابور که شامگاه دوشنبه۱۶بهمن ماه برگزار شد گفت: دهه فجر دوران خاصی است، انقلاب های زیادی در دنیا رخ داده است اما کدام یک از این انقلاب ها پایدار بوده و هر روز بر قدرتش افزوده شده است؟

وی بیان کرد: بعد از قیام عاشورا قیام دیگری به جز قیام حضرت امام خمینی(ره)در هیچ جا سراغ نداریم، این قیام به عشق ولایت انجام شد.

ظریفی گفت: یکی از دلایل پایداری انقلاب اسلامی متکی بودن به مردم ولایتمداری است که از ابتدای انقلاب پای آن ایستاده اند، هر جا ولایت محوریت کارها بود با موفقیت انجام شد.

وی با اشاره به قدرت ولایت گفت: در دوران دفاع مقدس حضر آبادان به فرمان حضرت امام و متکی بر مردم شکسته شد که نشان از قدرت بالای ولایت دارد.

ظریفی گفت: در عرصه های اقتصادی، سیاسی و نظامی حرف های زیادی برای گفتن داریم، امروز بنا به فرموده رهبر معظم انقلاب یکی از قوی ترین ارتش های منطقه هستیم که تنها بدلیل مطیع ولایت بودن صورت پذیرفته است.

وی افزود: متأسفانه برخی مسئولین برای کوچکترین نیازها در برابر قدرت ها تعظیم می کنند، اگر مطیع ولایت باشیم مانند عرصه نظامی که موفق هستیم می توانیم در سایر عرصه ها نیز موفقیت های بزرگی بدست آوریم.

یادگار هشت سال دفاع مقدس با اشاره به اهمیت حضور در جبهه مقاومت گفت: انقلاب اسلامی درخت تنومندی است که امروز شاخه های آن در کشورهای منطقه رشد کرده است، زمانی که وارد سرویه شدیم آنها نیروی انتظامی نداشتند و حتی از تانک های نظامی خود نمی توانستند استفاده کنند اما با حضور نیروهای ایرانی وضعیت ارتش و نیروهای انتظامی سوریه متحول شد.

وی ادامه داد: هنگامی که رهبری فرمودند محور مقاومت و خط مقدم آن را دریابید فرماندهان سپاه سریع معنای این جمله را درک کردند و نگذاشتند این خط مقدم از بین برود.

 انتهای پیام/

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد

آخرین اخبار
سیاسی