به گزارش عطارنیوز، هاجر چنارانی نماینده مردم شهرستان های نیشابور و فیروزه در جمع مربیان حلقه صالحین شهرستان نیشابور که شامگاه روز سه شنبه۲۶اردیبهشت ماه برگزار شد گفت: تقریبا یک سال در خانه ملت حضور دارم و ۴سال از عمر این دولت را تجربه کردم ولی هیچ عملکرد مثبتی از این دولت ندیدم.

وی ادامه داد: آقای قالیباف شهرداری تهران را با۳۰هزار نیرو تحویل گرفت و امروز بعد از چند سال آن را به۷۵هزار نیرو ارتقاء داده است که این امر نشان دهنده این است که می شود در این مملکت شغل ایجاد کرد.

عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس شورای اسلامی گفت: یارانه حدود۴میلیون نفر را قبل ار عید قطع کردند و با وجود اینکه میلیاردها تومان یارانه را قطع کردند ولی امروز هنوز بودجه ای نداریم.

وی خاطرنشان کرد: امروز حتی قبض آب و برق را هم دولت افزایش داده است و این برای خانواده های کم درآمد بسیار سنگین است، بنده پس از یک سال کارنامه ای برای ارائه دادن دارم ولی دولت بعد از ۴سال هیچ کارنامه ای برای ارائه دادن ندارد.

چنارانی گفت: مسکن مهر دولت احمدی نژاد قابل افتخار است ولی متأسفانه با آمدن دولت جدید دیگر هیچ بودجه ای به این مسکن تزریق نشدو و تنها در این روزهای آخر ۴هزار مسکن مهر را افتتاح کردند.

وی ادامه داد: امروز با بدهکاری سنگین بیمه های سلامت روبرو هستیم، تا امروز اوراق قرضه بسیار زیادی به دولت دادیم و اگر شرط انصاف باشد این دولت تاکنون ورشکسته و بدهکار است.

نماینده نیشابور و فیروزه با اشاره به عملکرد دولت روحانی گفت: رضایتمندی از دولت روحانی برای چه کسانی است؟ برای اولین بار همه زیر پرچم جمنا با هم متحد شدیم و باید از سردار قالیباف که کارخیلی بزرگی کردند تشکر کرد و امروز برای ملت ایران تبدیل به اسطوره شدند.

انتهای پیام/

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد

آخرین اخبار
سیاسی