رییس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان نیشابور درخصوص برگزاری مراسم روزجهانی قدس با آرزوی قبولی طاعات وعبادات تمامی روزه داران و قدردانی از حضور پرشور مردم دراین ایام ومناسبتها اظهارکرد: این روز فرصتی است برای آنکه ما بتوانیم انقلاب اسلامی را بر اساس آموزه های دینی و الهام از همه آموزه هایی که از پیامبراسلام و ائمه بزرگوار به ما رسیده به جهانیان نمایش دهیم.

حجت الاسلام علیرضا جوانشیری افزود: با توجه به تحولات و رخدادهای منطقه‌ و فتنه‌های جدید نظام سلطه و صهیونیسم علیه امت اسلامی، آحاد مسلمانان به‌ویژه ملت مومن و انقلابی ایران با حضور گسترده و کوبنده درراهپیمایی روز جهانی قدس شرکت می کنند و نمایش وحدت و یکپارچگی خود هم‌چنان آزادی قدس شریف و نجات ملت‌های مسلمان و حمایت از مقاومت اسلامی را آرمان و وظیفه خود می‌دانند.

وی با اشاره به اینکه روز قدس بنام امام خمینی(ره) وانقلاب اسلامی در دنیا ثبت شده ، خاطرنشان کرد: در روز قدس امت اسلامی باحضور پرشور خود به جهانیان نشان خواهد داد که از ملت مظلوم فلسطین و مکتب الهی اسلامی خویش دفاع می کند واین روز فرصتی برای تبیین آموزه های انقلاب اسلامی است.

دبیر ستاد برگزاری مراسم روزجهانی قدس درنیشابورگفت : همه تمهیدات ترافیکی ،انتظامی و خدمات رسان مهیاگریده و مسیر راهپیمایی نیزاز محل مسجد صاحب الزمان(عج) به سمت مصلای نماز جمعه تعیین گردیده است .

وی  یادآورشد: ما از تمامی گروه ها و اقشار می خواهیم  تا همگی در راهپیمایی روز قدس که برگرفته از اعتقادات اسلامی است و بنام ایران اسلامی به ثبت رسیده است شرکت کنند.

حجت‌الاسلام جوانشیری  عنوان کرد: مراسم راهپیمایی روزجهانی قدس درشهر نیشابور؛رأس ساعت۱۰:۳۰ صبح روز جمعه ۱۰خرداد۹۸ از محل مسجد صاحب الزمان(عج)خیابان امام خمینی (ره) به سمت  مسجد جامع ومصلای نمازجمعه برگزار خواهد شد.

رییس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان نیشابور تصریح کرد: حضرت امام راحل(ره) در اولین پیام خویش موضوع قدس را موضوع اسلام دانستند و با ادبیاتی که ترسیم کردند و این ادبیات را جانشین خلف ایشان مقام معظم رهبری  نیز به پیش می برد، قطب بندی جدیدی علیه دو قطب شرق و غرب ایجاد کرد و آنرا به جبهه باطل و حق و مستضعفین و مستکبرین تقسیم بندی کرد.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد

آخرین اخبار
سیاسی