حجت‌الاسلام والمسلمین حسین رحیمی در مراسم ستاد هماهنگی بزرگداشت غدیر در سالن جلسات فرماندهی ناحیه مقاومت بسیج شهرستان نیشابور و در جمع مسؤولین شهرستان ضمن تبریک دهه ولایت و عید غدیر که عیدالله‌الاکبر است، اظهار داشت: غدیر امتداد صراط مستقیم عملکرد انبیاء است و انقلاب ما نیز در همین صراط قرار دارد و منتهی به انقلاب حضرت ولی عصر(عج) خواهد شد.

مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه نیشابور بیان داشت: تنها راه عاقبت‌بخیری بشر، خصوصا مسلمین، سرمشق گرفتن از غدیر و سیرآب شدن از آب گواری آن است که یاس و ناامیدی دشمنان را برای همیشه در بر خواهد داشت.

مسئول تایید محتوا و نظارت بر امور فرهنگی بسیج نیشابور تاکید کرد: امیرالمومنین علی(ع) شاخص شناخت حق از باطل و نور از ظلمت است، اگر مسلمین می‌خواهند برای همیشه سربلند و پیروز بر دشمنان باشند باید غدیر را سرمشق زندگی خود قرار دهند.

رحیمی تصریح کرد: خداوند متعال خطاب به پیامبر اسلام(ص) در بیان جانشین و ولایت بر مردم بعد از خودش خطاب همراه با تاکید دارد که باید این امر انجام گردد که اگر جانشین خود را معرفی نکنی رسالتت را انجام نداده‌ای و زحماتت بی‌نتیجه خواهد بود.

وی با بیان این که خطاب به پیامبر، شامل حال مسلمین هم می‌شود، تاکید کرد:اگر غدیر را معرفی نکنیم، از آن درس نیاموزیم، مطیع فرمان پیغمبر و یا پایبند به آن نباشیم ما ضرر و دشمنان ما سود خواهند برد، تمام اعمال ما با غدیر و عمل به آن ختم به خیر می‌شود.

وی تاکید کرد: باید مسلمانان هوشیار باشند و بدانند که راه نابودی استکبار، تکفیری‌ها و نجات تمام مظلومین جهان از غدیر سرچشمه می‌گیرد.

رحیمی ادامه داد: این همه سردرگمی جهان اسلام و انشقاق بین مسلمین به دلیل زاویه گرفتن از غدیر است، اگر به این واقعه بپردازیم ولی درسی از سرمشق‌های پیامبر اسلام از این واقعه نگیریم، در ظلم ظالمان و نظام سلطه و تکفیری‌ها شریک خواهیم بود.

مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه نیشابور با اشاره به جنایات روی داده در میانمار تاکید کرد: مسلمانان باید راه عزت و بالندگی و اقتدار خودشان را در غدیر بجویند، این کشتار و آتش‌زدن وحشیانه مسلمین مخصوصا کودکان و زنان در هیچ دین، آیین و فرهنگی پذیرفته نیست، چگونه استکبار بر این جنایات سرپوش می‌گذارد و آن ها را محکوم نمی‌کند؟
رحیمی خاطر نشان کرد: دولت‌های غربی که همیشه خود را ظاهرا طرفدار آزادی اطلاع رسانی می‌دانند چگونه امروز اجازه انتشار این جنایات را به رسانه‌های خود نمی‌دهند؟ امروز مردم میانمار قربانی سانسور نظام سلطه و دولت‌های زورگو در جهان هستند.

وی در پایان تصریح کرد: امیدواریم به برکت غدیر و عمل به فرامین آن، اتحاد و انسجام مسلمین روزبه‌روز بیشتر گردد و همه مردم مظلوم جهان مخصوصا مردم فلسطین، یمن و میانمار از جنایات ایادی استکبار رهایی یابند.

انتهای پیام/

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد

آخرین اخبار
سیاسی
حوادث