حجت الاسلام حسین رحیمی مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه ناحیه نیشابور در حاشیه جلسه بسیج که بعدازهر شنبه۵اسفندماه برگزار شد در جمع خبرنگاران گفت: هر سال به مدد الهی چند رفراندوم در جمهوری اسلامی شکل می گیرد که یکی از آنها رفراندوم روز قدس برای حمایت از فلسطینیان و نابودی اسرائیل است.

وی با بیان اینکه دومین رفراندوم در حمایت از ولایت، انقلاب، اهداف انقلاب و نه به استکبار جهانی در۲۲ بهمن هرسال اتفاق می افتد اظهار داشت: در سال جاری با یک کلمه اضافه کردن مقتدای ما و رهبر عظیم الشان ما که فرمودند “یوم الله ۲۲ بهمن امسال به فضل الهی تماشایی خواهد شد” این اتفاق افتاد و جمعیت عظیم و غیر قابل وصفی با سلایق مختلف به میدان تظاهرات آمدند.

رحیمی با ابراز تاسف از عواملی که ملت را  رنج می دهد اظهار داشت: مشکلات اقتصادی و معضلات فرهنگی ملت عزیز ما را رنج  می دهد، باید مسئولین به طور به جد به فکر رفع مشکلات، بیکاری جوانان و برطرف کردن معضلات فرهنگی باشند تا شرمنده ملت انقلاب ایران نشوند.

وی ضمن تقدیر از حضور پر شور مردم در عزای حضرت فاطمه الزهرا(س) گفت: باید مواظب باشیم تا عزاداری ها وشادی ها از مسیر الهی خودش منحرف نگردد و با معصیت قرین نشود که یکی از اهداف دشمن همین است.

مسئول نمایندگی ولی فقیه درناحیه مقاومت بسیج سپاه نیشابور بیان داشت: محال است مسلمین نقطه کوری در زندگی فردی و اجتماعی داشته باشند، بابودن قرآن وعترت اگر تمسک به این دو پیدا بکنند به فرمایش پیامبر خدا (ص) به هیچ وجه سردرگم وگمراه نخواهند شد چراکه برای تمام زوایای زندگی بشر چه دربعد فرهنگی، اقتصادی، نظامی، عمرانی و امورات زندگی بهترین سرمشق را پیش روی بشریت قرارداده است.

وی تصریح کرد: علت اقتدار وعظمت جمهوری اسلامی ایران به خاطر تاسی گرفتن از قرآن وعترت است که به حول وقوه الهی چهل سال از عمر بابرکت آن می گذرد و الگویی برای آزادی خواهان جهان قرار گرفته است.

رحیمی گفت: دشمنان این نظام مقدس مانده اند با قدرت و عظمت ملت ایران چه بکنند، جمهوری اسلامی امپراطوری بزرگی را درخاورمیانه رقم زده است، کنترل خاورمیانه در دست ایران قرار گرفته است و آینده تاریکی را برای اسرائیل می بینیم.

وی افزود: اضمحلال آمریکا با ایدئولوژی که انقلاب ایران در بر دارد که همان مرگ برآمریکا ومرگ براسرائیل است، طبق نظریه سیاستمداران آمریکایی انقضای امریکا درسال  ۲۰۵۰میلادی پاین می پذیرد که ارزیابی واقع بینانه ای است.

انتهای پیام/

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد

آخرین اخبار
سیاسی