759558_880-205x153

به گزارش عطارنیوز، سردار دقیقی یکی از فرماندهان دوره دفاع مقدس گفت: دانشجوی امروز باید جنس تهدیدات را بشناسد، در گذشته دانشجویان در انقلاب و دفاع مقدس خود را نشان دادند، امروز باید مراقب باشیم چون در دانشگاه ها عده ای هستند که از آمریکا و اسرائیل سخن به میان می آورند.

وی ادامه داد: روشن فکری که در کنار مردم نباشد موفق نیست، خیلی از افراد بودند که در مقابل مردم بودند و نتوانستند کاری از پیش ببرند.

دقیقی گفت: جنگ هنوز ادامه دارد و تهدید اصلی امروز تهدید اقتصادی است، چالش اصلی که پایه ها را می لرزاند چالش اقتصادی است و تا زمانی که دانشجویان و استادان این مشکل اقتصادی را حل نکنند باید شاهد فقر باشیم.

وی افزود: چالش اصلی ما منیت نیست چون جوانان این کشور در مقابل هر تهدیدی می ایستند، امروز دشمن با ترفندهای مختلف قصد نابودی جامعه جوان ما را دارد و می خواهد نسل جوان ما را به تباهی و فلاکت بکشاند.

دقیقی گفت: ما در بحث اقتصادی ضعیف عمل کرده ایم، چالش ما عمل است و همه تنها شعار دادن را یاد دارند، رهبر فرزانه انقلاب اقدام و عمل داشته باشید و از مسئولین می خواهیم این اقدام و عمل را سرلوحه کار خویش قرار دهند.

وی افزود: مشکل اصلی ما رفع بیکاری است که رفع آن نیاز به سرمایه دارد، دولت باید تسهیلات ایجاد کند و برای زیر ساخت ها مردم باید وارد سرمایه گذاری شوند.

دقیقی گفت: آمریکا می داند در صورت حمله نظامی به ایران دیگر نمی تواند از آن به اختیار خود خارج شود به همین دلیل تهدید اقتصادی را اولویت خود قرار داده است.

انتهای پیام/

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد

آخرین اخبار
سیاسی
حوادث