سرهنگ “حسين بيات مختاري” فرمانده انتظامي شهرستان نيشابور در گفت و گو با خبرنگار پايگاه خبري عطارنیوز گفت: در بیست و چهارم دیماه سال جاری چند مرد جوان در پی برخي اختلافات قبلی با سلاح سرد در ورودي شهر نيشابور با يكديگر ،درگير كه ۲ نفر از آنان مصدوم و روانه بيمارستان شدند و بقيه از محل متواري شدند .

وی تصريح كرد: با حضور ماموران كلانتري ۱۲ جمهوري در محل مشخص شد شركت كنندگان در نزاع داراي سابقه چاقو كشي ،مزاحمت ،شركت در نزاع هاي دسته جمعي و .. مي باشند و از طرفي بدليل اين كه اقدام آنان باعث اخلال در نظم و امنيت عمومي شده بود پرونده با دستور مقام قضائي در اختيار پليس امنيت عمومی قرار گرفت.

بیات مختاری افزود: ماموران دايره عمليات پليس امنيت عمومی پس از رصد دقيق اطلاعاتي و پليسي مخفيگاه هاي آنان را كه ۲ تن از آنان برادرند را شناسايي و با هماهنگي مقام قضائي همگي آنان در اقدام هاي غافلگيرانه و ضربتي قبل از هرگونه اقدامي دستگير شدند.

فرمانده انتظامي شهرستان نيشابور عنوان کرد: ۶ متهم دستگیر شده پس از بازجوئی های به عمل آمده با تشكيل پرونده برای سير مراحل قانوني به دادسرا معرفي شد .

بیات مختاری تاكيد كرد: پليس و دستگاه قضائي مصمم است با كساني كه نظم و آرامش عمومي شهروندان را خدشه دار و باعث ايجاد رعب و وحشت مي شوند برابر قانون به شدت برخورد کند و در اين مسير از هيچ تلاش و كوششي دريغ نخواهدکرد.

انتهای پیام/

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد

آخرین اخبار
سیاسی