صبح امروز سارق مسلحی که با ایجاد رعب و وحشت در بازار طلافروشان نیشابور و تهدید صاحب یک مغازه فیروزه فروشی قصد سرقت اموال این مغازه را داشت به ضرب گلوله پلیس کشته شد.IMG_7332

 

به گزارش خبرنگار عطارنیوز، صبح امروز حوالی ساعت ۹ فردی ۳۰ ساله در بازار طلافروشان نیشابور واقع در خیابان امام خمینی(ره) وارد یک مغازه فروش فیروزه و نقره می‌شود و با گذاشتن قمه بر روی گلوی صاحب مغازه و تهدید او از وی می‌خواهد،ساکی که همراهمش بوده است را پر از فیروزه و نقره جات قیمتی کند،در این هنگام صاحب مغازه با ایجاد سر و صدا از اهالی محل تقاضای کمک می‌کند که همسایه‌ها فورا پلیس را که در بازار طلافروشان نیشابور مستقر بوده است،در جریان می‌گذارند.
با ورود پلیس سارق مسلح قمه را بر روی دستانش می‌چرخاند و به سمت پلیس و اهالی حمله‌ور می‌شود و پلیس هم با استفاده از افشانه قصد دارد مانع او شود، اما در نهایت وقتی ماموران نیروی انتظامی می‌بینند سارق مسلح به هشدارهای آنها توجهی ندارد و هر لحظه ممکن است آسیبی به مردم یا صاحب مغازه وارد کند،در نهایت او را با ضرب گلوله از پای در می‌آورند.
یکی از شاهدان محلی و کاسبان محل در این خصوص به خبرنگار ما گفت:صبح به محض اینکه صاحب مغازه فیروزه فروشی کرکره را بالا کشید و وارد مغازه اش شد،فردی وارد مغازه شد و ما دیدیم صدای سر و صدا از داخل مغازه بلند شد،جلوتر که رفتیم، دیدیم فرد با تهدید قمه قصد سرقت اموال را دارد، فورا از پسرم خواستم مامواران نیروی انتظامی را در جریان بگذارد.

IMG_7335
وی ادامه داد:با ورود فوری پلیس سارق قمه را بر روی سرش می‌چرخاند و به سمت پلیس حمله ور شد،ابتدا پلیس با استفاده از افشانه قصد داشت مانع سارق مسلح شود،اما وقتی دیدند فایده‌ای ندارد در نهایت به سمت او شلیک کردند.
وی در ادامه خاطر نشان کرد:از ماموران نیروی انتظامی کمال تشکر را دارم و خدا پدر و مادر آنها را بیامرزد، این عزیزان باید مورد تشویق قرار بگیرند،اگر این‌ها زحمت نکشند واقعا مملکت ناامن است.
فرمانده انتظامی نیشابور پس از حضور و بازدید از محل، پلیس اقدام کننده را به جمع مردم آورد و از وی تشکر کرد که با تشویق حضار همراه بود،این مامور پرتلاش در جمع مردم مورد تشویق پانصد هزار تومانی فرمانده نیروی انتظامی نیشابور قرار گرفت.

IMG_7326
قطعا این اقدام به موقع ماموران زحمت کش نیروی انتظامی هشداری خواهد بود برای تمام کسانی که با خیال خام خود می‌خواهند ره صدساله را یک شب روند و مخل امنیت،آرامش و نظم عمومی جامعه شوند.

IMG_7329
انتهای پیام/

دیدگاه ها (2 دیدگاه)

  1. حسین

    پلیس نباید جان این سارق را میگرفت قرار نیست عکس العمل پلیس در اینگونه مواردبمانند مردم عادی باشد آیا بخاطر سرقت و حمله ای که از سوی سارق انجام نشده باید او را کشت؟؟؟پلیس باید در مقابل این عملش باید پاسخگو باشد

  2. حسین

    چرا دیدگاه ها رو توی سایت نمیزارین، هنوز در حال بررسی است؟؟؟!!!!!!!!!!!

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد

آخرین اخبار
سیاسی