هاجر چنارانی عضو فراکسیون زنان مجلس شورای اسلامی در گفتگو با خبرنگار عطارنیوز ضمن تبریک روز دختر گفت: فرارسیدن سالروز ولادت باسعادت حضرت فاطمه معصومه(س) و نام‌گذاری این روزبه نام روز ملی دختران فرصتی ارزشمند برای شناختن این بانوی آراسته به فضائل اخلاقی و کمالات انسانی و بهره‌گیری هر چه بیشتر دختران سرزمین ما از این الگوی ناب آسمانی است.
وی افزود: دختران ایران‌زمین آیینه‌های تمام نمای لطافت، احساس و پاکی‌اند، بی‌شک الگوبرداری از این شخصیت بزرگوار مسیر سعادت و خوشبختی را برای دختران جامعه ما هموار می‌کند، دختران امروز همان مادران فردای این دیارند که وظیفه اداره پاک‌ترین نهاد مقدس یعنی خانواده را به دوش خواهند کشید.
چنارانی گفت: فرارسیدن سالروز ولادت باسعادت بزرگ بانوی اسلام حضرت فاطمه معصومه (س)، فرصتی ناب برای بررسی ابعاد حقیقی زندگانی پرفرازونشیب آن حضرت می‌باشد، باید از این فرصت ارزشمند برای شناخت بهتر شخصیت اين بانوي مكرم و جايگاه معنوي ايشان در جهت ترویج ابعاد وجودی آن حضرت در میان دختران و بانوان جامعه تلاش کنیم.

وی ادامه داد: بی‌شک الگوبرداری از آن شخصيت بزرگوار بهترين راه دستيابي دختران امروز و مادران فرداي ايران اسلامي به زندگي سالم، موفقيت و سعادتمندي است.
چنارانی گفت: باید برای دختران و مادران آینده این سرزمین تمام شرایط را فراهم کنیم تا دغدغه آن‌ها تنها مدیریت صحیح زندگی ایرانی اسلامی باشد.

انتهای پیام/

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد

آخرین اخبار
سیاسی