هاجر چنارانی نماینده شهرستان های نیشابور و فیروزه در حاشیه مراسم گرامیداشت سالگرد شهادت شهید شوشتری که بعد ازظهر پنج شنبه۲۷مهرماه برگزار شد در جمع خبرنگاران گفت: شهدا افتخار جمهوری اسلامی هستند، انقلاب ما انقلاب محرومین و مستضعفین بود،شهدا رفتند تا امروز ما در میهن خود راحت زندگی کنیم.

وی افزود: تمام اهداف شهدا برای این بود تا برای اسلام خدمات متقابلی را انجام دهند، امروز شهدا متعلق به همه هستند، من دوران حضور پدرم را زیاد درک نکردم ولی با از دست دادن پدرم رهبری فرزانه داشتم که همانند پدر برای فرزندان شهدا است.

چنارانی گفت: افتخار من ایرانی و نیشابوری بودن من است، من امروز هستم تا از فرهنگ پدرانمان دفاع کنم، گوش به فرمان ولایت هستیم، اگر رئیس جمهور آمریکا سخنان ابلهانه ای را بر زبان جاری می سازد و سپاه پاسداران به خیال خود تروریست می داند، بداند مگر فرزندان جمهوری اسلامی نباشند که آمریکا بخواهد کوچکترین آسیبی به میهن ما بزند.

وی افزود: اجازه نخواهیم داد دشمنان داخلی و خارجی کوچکترین اهانتی به مردم و نظام جمهوری اسلامی بکنند، شهید شوشتری تنها شهید نیشابور نیست، شهید شوشتری یک اسطوره بزرگ ایرانی است که در راه اتحاد شیعه و سنی جان خود را از دست داد.

چنارانی گفت: باید همه با هم متحد باشیم، برجام خوب یا بد که به اعتقاد ما آنچه از دست دادیم بیشتر از چیزی بود که به دست آوردیم ولی بخاطره همه هزینه هایی که برای برجام کردیم صبر پیشه می کنیم تا بزودی همه چیز مشخص شود.

وی ادامه داد: باید سرمایه های داخلی خود را آشکار کنیم، چرا بدنبال این هستیم که از خارج واردات کنیم، اگر مگر کارخانه کاغذپاژ شهر خرو ببینید چگونه مردم آن منطقه را آزرده است و مردم مبتلا به بیماری آصم هستند، همین شرکت ۴۹درصد آن مربوط به سرمایه گذار چینی است.

چنارانی گفت: اقتصاد تنها با حمایت ما درست می شود، باید با استفاده از کالای ایرانی صنعت داخلی را حمایت کنیم، تنها با اقتصاد مقاومتی و تولید داخلی می توانیم برای جوانان اشتغال ایجاد کنیم.

نماینده نیشابور و فیروزه گفت: درد جامعه ما بیکاری است، باید شاتغال آفرینی کنیم، ابتدا باید پتانسیل های خود را شناسایی کنیم و با یک برنامه ریزی مناسب زمینه ایجاد تولیدات داخلی را فراهم کنیم تا به رشد و رونق جامعه کمک کنیم.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد

آخرین اخبار
سیاسی
حوادث