سرهنگ پاسدار سید علی اکبر حسینی فرمانده سپاه ناحیه نیشابور در ویژه مراسم گرامیداشت سالروز شهید فهیمده که ظهر روز یکشنبه هشتم مهرماه برگزار شد گفت: طفل۱۳ساله ای که بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی او را رهبر خود می خواند الگویی برای همه میهن پرستان شد تا غیرت و رشادت جوان ایرانی را نشان دهد.

وی بیان کرد: در دفاع مقدس و در شرایطی که همه دنیا در مقابل ما ایستاده بودند و دو قدرت شرق و غرب در کنار یکدیگر به مبارزه با ایران اسلامی می پرداختند جوانان ما با نیروی ایمان پیروز شدند.

حسینی گفت: امروز اگر نگرانی نداریم بخاطره جان فشانی امثال شهید فهمیده است که از پشت میزهای مدرسه به صحنه جنگ رفتند و از جان شیرین خود برای دفاع از میهن گذشتند.

وی ادامه داد: مملکت ما امروز به شهیدفهمیده های دیگری در صحنه تولید علم نیاز دارد و شما دانش آموزان باید تلاش کنید تا در این صحنه بر افتخارات ایران اسلامی بیافزایید.

فرمانده سپاه ناحیه نیشابور با اشاره به نزدیک شدن ۱۳آبان گفت: امسال باید ۱۳آبان متفاوتی را رقم بزنیم و با حضور خود جواب یاوه گویی های رئیس جمهور آمریکا را بدهیم، اگر امروز آمریکا به ایران توهین می کند بخاطره استیصال و درماندگی است.

وی افزود: آمریکا متوجه شده در مقابل ملت ایران نمی تواند ایستادگی کند، آمریکا در حال فروپاشی است و تمام تلاش خود را برای فرار از شکست انجام می دهد.

حسینی گفت: به لطف خداوند هر حیله آمریکا پلی برای موفقیت و تبدیل به فرصتی برای ما می شود، با تشکیل داعش موجب تشکیل بسیج مردمی در عراق و سوریه شدند که این موفقیتی برای جمهوری اسلامی ایران است.

انتهای پیام/

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد

آخرین اخبار
سیاسی
حوادث