به گزارش عطارنیوز، جلسه شورای اسلامی شهر نیشابور شامگاه روز سه شنبه۲۹فروردین ماه با حضور و سخنان جنجالی حجت الله شرسعتمداری حال و هوایی دیگر به خود گرفت.

حجت اله شریعتمداری عضو شورای شهر نیشابور در جلسه رسمی این شورا، برنامه های غلط شورای شهر در دوره چهارم را باعث عقب گرد نیشابور ارزیابی نمود.

این عضو شورا گفت: اکنون پس از چهار سال، مجموعه مدیریت شهری و شورای شهر گریپاژ کرده است و نیاز به تعمیر اساسی دارد که آن هم هزینه های گزافی بر گرده مردم تحمیل خواهد کرد.

وی افزود: هیچ یک از اعضای کنونی شورا، قابلیت و ظرفیت حضور بعنوان عضو شورای شهر نیشابور را ندارند، تمام اقدامات شورای شهر در چهار سال گذشته مثل حرکت و دویدن روی تردمیل است و به تعبیر دیگر نه تنها شورای شهر هیچ حرکت رو به جلو برای توسعه و آبادانی نیشابور نداشته است، بلکه در این مدت با دنده عقب حرکت کرده است.

حجت اله شریعتمداری در خاتمه گفت: به شکر خدا سه نفر از اعضای شورای کنونی برای دوره بعد نامزد انتخابات نشده اند و بر اساس شنیده ها چند نفر از اعضای شورا در هیات اجرایی رد صلاحیت شده اند و طبق قانون ۵ نفر از تعداد اعضای شورای شهر کاسته شده است به این ترتیب امیدواریم تعدادی هم در هیات نظارت بر انتخابات رد صلاحیت شوند و الباقی اعضا را هم مردم با ندادن رای، رد صلاحیت کنند تا هیچ یک از اعضای ناتوان کنونی در دوره بعد شورای شهر حضور نداشته باشند.

اتهای پیام/

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد

آخرین اخبار
سیاسی
حوادث