به گزارش عطارنیوز، حجت السلام سید قاسم یعقوبی در نماز جمعه نیشابور اظهار کرد: کار خوب و فعالیت‌های قابل تحسین را باید نشر بدهیم که افطاری‌های ساده و اعتکاف جوانان، راهپیمایی عزت بخش قدس نمونه‌ای از این فعالیت‌های خوب است.

وی افزود: پیام ماه رمضان این است که جامعه باید با شتاب به سوی پیشرفت حرکت کند و باید جهشی در زمینه‌های علم، فرهنگ، هنر، اقتصاد حرکت کنیم.

امام جمعه نیشابور با اشاره به راهپیمایی روز قدس گفت: شعارهای مردم نیشابور در این روز نشان دهنده این بود در عمل از قدس حمایت می‌کنند و یار و یاور مردم فلسطین خواهند بود.

یعقوبی گفت: امروز با راهپیمایی روز قدس در واقع به دنیا و صهیونیست‌ها گفته‌ایم که باید از فلسطین بیرون بروید. هر چه دشمنان تلاش کنند به جایی نخواهند رسید و امروز اسرائیل از یک گروه کم قوت حماس و حزب الله بر نمی‌آید چه رسد به دولت‌های اسلامی که توان بالایی دارند. معامله قرن برای نجات اسرائیل است که به جایی نمی‌رسد.

وی ابراز کرد: در ۴۰ سالگی انقلاب روز قدس به میدان آمدیم که اثبات کنیم روز قدس برای ما مهم است و این به معانی وفاداری به امام است. فلسطین باید به صاحبان اصلیش برسد و این اتفاق به زودی رخ خواهد داد.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد

آخرین اخبار
سیاسی