هاجر چنارانی نماینده نیشابور و فیروزه در گفتگو با خبرنگار عطارنیوز با توجه به سخن دیروز حسینی معاون استاندار خراسان رضوی و در واکنش به این سخنان گفت: همیشه حرف اصلی ما این بوده است که بدنبال مسئولانی هستیم که نگاه منطقه ای نداشته باشند و نگاهی ملی به مسائل داشته باشند،امروز به عنوان نماینده مردم نیشابور و فیروزه از مردم شهرم می خواهم در مقابل جمله ای که آقای حسینی معاون سیاسی استاندار بیان کرده است سکوت ننمایند.

وی بیان کرد: از سخن معاون استاندار بسیار ناراحت هستم، ایشان اگر معاون سیاسی استاندار خراسان رضوی هستند به نظربنده نباید نگاه منطقه ای داشته باشند و این سخنان در شأن یک مسئول نیست، از وزیر محترم کشور می خواهم چنین افرادی در رأس هیچ کدام از مسئولیت های کشوری نباید باشند.

چنارانی گفت: درخواست ما به غیر از معذرت خواهی آقای حسینی نوشتن استعفا به دست شخص خودش است در غیر این صورت این داستان را به صورت ویژه از وزارت کشور پی گیری خواهیم کرد تا هرچه زودتر شخص استاندار معاون سیاسی خود را برکنار کنند.

لازم به ذکر است در جلسه روز گذشته تحلیف پارلمان زنان شهرستان نیشابور معاون سیاسی استاندار خراسان در سخنان خود از استان خراسان غربی که برای نیشابوری ها به منزله شهر سبزوار و ایجاد استانی جدید به این نام است یاد می شود.

انتهای پیام/

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد

آخرین اخبار
سیاسی
حوادث