به گزارش صبح توس؛ سرهنگ پاسدار سید علی اکبر حسینی صبح چهارشنبه درنشست با فعالین فضای مجازی نیشابور اظهار کرد: جنگ ادامه دار است ولی شیوه ها و روش های جنگ امروز متفاوت است. امروز جنگ نرم جایگزین جنگ سخت شده است.

وی افرود: از ابتدای انقلاب دو ابر قدرت شرق و غرب قدرت را در دست داشتند و برای آنان شعار «نه غربی و نه شرقی ، جمهوری اسلامی» بسیار سخت بود به همین دلیل از همان زمان تاکنون توطئه هایی را در مناطق مختلف کلید زدند.

فرمانده ناحیه مقاومت سپاه نیشابور بیان کرد: دشمن شبانه روز با استفاده از فضای مجازی در تلاش است انقلاب اسلامی را برای جوانان وارونه نشان دهد.

وی ابراز کرد: با نگاه انقلابی به جایی رسیده ایم که دشمن نمی تواند نگاه چپ به جمهوری اسلامی ایران کند و دشمنان نظام می دانند که از بعد موشکی و تسلیحاتی نمی توانند با ما مقابله کنند به همین منظور بهترین گزینه را جنگ نرم دیده اند.

حسینی با اشاره به فرمایشات مقام معظم رهبری مبنی بر فتنه ۹۸ اظهار کرد: سال ۹۸ ، سال فتنه دشمن است و مهم ترین ابزار این فتنه رسانه ها و فضای مجازی است. امروز دشمن از ما جلوتر است و ما باید حضور موثر تر داشته باشیم.

وی تاکید کرد: امروز شرق و غرب و کشورهای مرتجع با یکدیگر همبستگی دارند تا ضربه ای به جمهوری اسلامی ایران بزنند. حضور جوانان انقلابی در فضای مجازی و جلوگیری از برنامه ها و توطئه های دشمن مانند حضور در میدان جهاد است.

فرمانده ناحیه مقاومت سپاه نیشابور با اشاره به بیانیه گام دوم انقلاب ، مقام معظم رهبری ابراز کرد: در این بیانیه بارها و بارها از کلمه جوانان استفاده شده است و دلیل آن این است که جوان ریسک پذیر و دارای انرژی زیاد است.

وی گفت: تلاش دشمن در دنیای امروز این است که ذهن ، دین و اندیشه ما را در دست بگیرد و به کنترل خود درآورد.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد

آخرین اخبار
سیاسی