مجتبی باری مسئول کمیسیون فرهنگی، اجتماعی شورای شهر نیشابور در گفتگو با خبرنگار عطارنیوز از روند رو به رشد آسیب های اجتماعی و فرهنگی سخن گفت که این با جایگاه علمی و غنای فرهنگی ابرشهر منافات دارد.
وی افزود: به نظر می رسد اگر این روند ادامه یابد هر روز باید شاهد بروز آسیب هایی نوظهور و از جنسی متفاوت که قارچ گونه رشد می کنند و برای جنس ها و سنین و دوره های مختلف سنی پکیج های متناسبی با اهداف مشخص ارایه می دهند باشیم.

باری گفت: ضروری به نظر می رسد تا کمیته ای اعم از نمایندگانی از تمامی دستگاه های دولتی با عزمی جدی برای پشتیبانی و مدیریت آسیب ها تشکیل و با هم افزایی و تقویت همدیگر در راستایی کاهش و رشد معکوس این اسیب ها گام بردارند.

وی بیان کرد: در واقع شاه کلید موفقیت نهاد های مبارزه با آسیب های اجتماعی و فرهنگی ،تشکیل کارگروه های تخصصی و استفاده از دانش علمی متخصصین بومی در قالب مطالعات و بررسی های میدانی در مناطق مختلف و بکارگیری روش های پیش گیری کننده می باشد.

باری گفت: شورای پنجم با محوریت مرکز پژوهش ها و سازمان فرهنگی، اجتماعی عزم خود را برای گام های علمی و اساسی جهت پیشگیری از آسیب ها ی اجتماعی و فرهنگی استوار ساخته است.

انتهای پیام/

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد

آخرین اخبار
سیاسی
حوادث